MENU
Szukaj
CZERWIEC 2024

Automaty online – Jak używać funkcji kupowania na swoją korzyść

Sloty online - jak wykorzystać funkcje bonusowe do swoich celów

Darmowe sloty według typu

Nasze najpopularniejsze bonusyFeature Buy Slots Online - Kup Bonus i zwiększ swoją zabawę!

Sloty online - jak wykorzystać funkcje bonusowe do swoich celów

Autor: Julius De Vries | Ostatnia aktualizacja recenzji: 07 Maj 2024 | Sprawdzenie faktów przez: Kim Birch

CERTIFIED CERTIFIED
Julius de Vries recenzuje bonusy kasynowe i warunki tutaj na BETO™, więc nasi czytelnicy nie dadzą się nabrać na podejrzanych operatorów w tej branży. Jest on również zweryfikowanym ekspertem w dziedzinie gier. O Julius De Vries

Runda bonusowa jest bez wątpienia najbardziej pożądaną funkcją w grach slotowych i jest to coś, czego szuka każdy gracz online. Istnieje wiele różnych specjalnych rund bonusowych, które można uruchomić w automatach online, jak na przykład rundy bonusowe dla darmowych spinów, rundy bonusowe dla uruchomienia bonusów specyficznych dla gry i inne. Takie gry bonusowe są bardzo użyteczne, gdy chcemy zgarnąć najwyższe jackpoty w automacie.

Każdy chce uruchomić te rundy bonusowe, ale problem polega na tym, że nie zawsze są one łatwe do uruchomienia i może trzeba czekać wiele obrotów, zanim uruchomisz te rundy bonusowe. Jednak, aby Ci pomóc, niektóre automaty online pozwalają na zakup tych specjalnych rund za pewną cenę, co natychmiast uruchamia rundy bonusowe.

Przeczytaj dalej ten artykuł i dowiedz się więcej o korzyściach i problemach związanych z zakupem specjalnych rund bonusowych za pieniądze w automatach online.

StrzałkaStrzałkaPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Czym jest slot Bonus Buy - Dostęp do rundy bonusowej

Graj w sloty z bonusowym kupnem i uzyskaj natychmiastowy dostęp do rund bonusowych.

Graj w sloty z bonusowym kupnem i uzyskaj natychmiastowy dostęp do rund bonusowych.

Funkcja Bonus Buy Slot jest specjalną funkcją w automatach online, która pozwala pominąć grę podstawową i bezpośrednio uzyskać dostęp do funkcji bonusowej lub rundy gry bonusowej i uzyskać dostęp do funkcji bonusowej darmowych obrotów natychmiast.

Jeśli użyjesz funkcji Bonus Buy Slot w automacie, nie musisz czekać na samodzielne uruchomienie rund bonusowych, co może zająć nawet setki obrotów, jeśli masz pechowy dzień. Symbole rozproszone w prawdziwych pieniądzach i darmowych automatach online są rzadkie i zwykle trzeba wylądować trzy symbole rozproszone na bębnach w jednym obrocie, aby uruchomić specjalną rundę w slocie, ale z funkcją Bonus Buy Slot, można wejść do rundy bonusowej natychmiast.

Podstawową ideą tej funkcji jest to, że pozwala Ci zdecydować, co chcesz zrobić. Czy chcesz czekać na rundę specjalną, która sama się uruchomi, czy wolisz zapłacić trochę więcej pieniędzy i zagwarantować sobie rundę specjalną?

Funkcja Bonus Buy nie jest nowym dodatkiem do automatów online, została wprowadzona jeszcze w 2017 roku. Big Time Gaming jest często przypisywany za wynalezienie i marketing funkcji Bonus Buy, ponieważ operator wprowadził ją w swoim automacie White Rabbit Megaways.

StrzałkaStrzałkaPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Sloty Buy Bonus Feature - Jak działa ta funkcja?

Wyzwolenie specjalnej rundy bonusowej jest bez wątpienia najbardziej ekscytującym momentem w każdym automacie online, ponieważ otrzymujesz wiele bonusów i korzyści w stosunku do gry podstawowej. Funkcja Bonus Buy zwiększa szanse na wylosowanie zwycięskiej kombinacji na bębnach, a zwycięskie symbole wyglądają tak, jakby próbowały wyrwać się z bębnów, aby wylądować w odpowiednim miejscu dla Ciebie. Łańcuchowe kombinacje symboli są również łatwo wylądowane w slotach po funkcji Bonus Buy. Dzisiejsi twórcy gier iGaming są świadomi, że nie zawsze chcesz czekać na te niesamowite bonusy, które same się uruchamiają, dlatego też dali Ci możliwość kupienia bonusu i bezpośredniego uzyskania zwiększonego doświadczenia w grze.

Sloty Feature Buy lub Feature Drop to automaty, w których możesz zapłacić opłatę, aby uzyskać przewagę nad automatem i bezpośrednio uruchomić rundę bonusową, która daje ostateczne nagrody i wiele możliwości wygranej. Działa to poprzez danie opcji zakupu funkcji w grze na początku rundy gry. Opłata, którą płacisz, aby uruchomić rundę bonusową w slocie, zależy od konkretnego automatu i zmienia się w zależności od maszyny. Zazwyczaj trzeba zapłacić około 25x do 100x kwoty zakładu, aby uruchomić te rundy bonusowe.

Tak więc, teraz doskonale rozumiesz, czym jest funkcja Bonus Buy, jak działa i jakie korzyści oferuje. Teraz pojawia się pytanie, czy naprawdę warto płacić wysoką opłatę za funkcję Bonus Buy, aby uruchomić specjalne bonusy w slocie, czy po prostu powinieneś poczekać, aż bonusy uruchomią się same?

Aby zrozumieć plusy i minusy korzystania z funkcji Bonus Buy, zagłębmy się w kilka technicznych szczegółów dotyczących rund bonusowych w automatach. Aby uruchomić rundy bonusowe w slotach, musisz wylądować w kombinacji 3 lub więcej symboli Scatter. Może to zająć od 1 do 1,000 obrotów, jeśli obliczysz prawdopodobieństwo obrotów, ale w prawdziwej grze, powinieneś oczekiwać wskaźnika trafienia 1 na 100, aby uruchomić rundę darmowych obrotów. Jeśli zdecydujesz się na to, aby wszystko było tak jak jest, koszt spinów całkowicie zależy od szczęścia, a zwroty są również całkowicie nieprzewidywalne. Nie ma też pewności, że użycie funkcji Bonus Buy zmniejszy Twój koszt spinów i zwiększy zwroty. Jeśli założymy, że trafiłbyś rundę bonusową na pierwszym normalnym spinie, to kupno bonusu za dodatkowe pieniądze byłoby całkowicie bezużyteczne, a koszt spinów znacznie by wzrósł.

Power of Thor Megaways (Pragmatic Play)

Power of Thor Megaways to automat do kupowania bonusów. Kup wiele rund bonusowych.
Zagraj teraz

Darmowa gra

Power of Thor Megaways to automat do kupowania bonusów. Kup wiele rund bonusowych.

Możesz wypróbować fajny slot Power of Thor Megaways za darmo tutaj na BETO Slots. W wersji demo slotu możesz wypróbować funkcję Bonus Buy bez ryzykowania prawdziwych pieniędzy.

Korzystanie z funkcji Bonus Buy w wersji demonstracyjnej slotu online to prawdopodobnie najlepszy sposób, aby naprawdę zrozumieć działanie tej specjalnej funkcji. Z pewnością powinieneś zagrać w wersję demonstracyjną Powe of Thor Megaways, aby nauczyć się korzystać z tego bonusu, a to z pewnością pozwoli ci zaoszczędzić cenne euro podczas obstawiania.

Pamiętaj, wiedza to potęga, nawet w grach hazardowych.

StrzałkaStrzałkaPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Sloty bonusowe i gry bonusowe - zalety i wady

Runda bonusowa slotu jest najlepszą częścią, gdy grasz w sloty online.

Runda bonusowa slotu jest najlepszą częścią, gdy grasz w sloty online.

Jako gracz online, prawdopodobnie masz wiele pytań i wątpliwości dotyczących funkcji Bonus Buy i ogólnie specjalnych rund bonusowych w slotach online. Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy w tym artykule.

Niezależnie od tego, jaki automat do gry wybierzesz, jedną rzeczą, która będzie pewna jest to, że rundy bonusowe są miejscem, w którym najbardziej chcesz być. Istnieje wiele korzyści, które można uzyskać poprzez uruchomienie rundy bonusowej w slocie online. W rundzie bonusowej otrzymujesz nagrody w postaci wyższego mnożnika bonusowego, który jest o wiele bardziej satysfakcjonujący niż normalny mnożnik gry podstawowej. Czasami dostajemy również dodatkowe bębny w slocie, a rzędy są rozszerzone, co ułatwia nam lądowanie zwycięskich combosów na bębnach slotów online. W wielu automatach widać również, że symbole zostają wzmocnione podczas rund bonusowych, a ich wartości wzrastają, dając niesamowite wypłaty. Inną niesamowitą cechą, którą możesz znaleźć w niektórych automatach online jest to, że uruchomienie rundy bonusowej daje Ci gwarantowaną wygraną, co daje pewność, że zakończysz obrót z pieniędzmi w kieszeni. Powinieneś teraz doskonale zrozumieć, dlaczego ludzie szaleją po rundach bonusowych.

Tak więc, z powodu wszystkich powodów wymienionych powyżej, możesz woleć zapłacić więcej i uruchomić rundę bonusową natychmiast, niż siedzieć i kręcić, szukając symboli rozproszenia bez końca, aby uruchomić rundę bonusową.

Wypróbuj najlepsze sloty bonusowe za darmo na BETO i zrelaksuj się grając.

Wypróbuj najlepsze sloty bonusowe za darmo na BETO i zrelaksuj się grając.

W większości automatów online, prawdziwa magia dzieje się podczas specjalnych rund, które zwiększają wartości wypłat, podnoszą mnożniki, dodają dodatkowe rzędy i zwiększają wartości symboli. Tak więc, może okazać się doskonałą i owocną decyzją, aby zapłacić dodatkowe pieniądze za uruchomienie rund bonusowych w slocie. Zostaniesz poproszony o zwrócenie dużej ilości dodatkowych pieniędzy, ale powinno się to w końcu wyrównać i zrekompensować.

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć działanie tej funkcji, oto przykładowy filmik z rozgrywki Siła Thor Megaways pokazujący, jak można wygrać ogromną wypłatę, korzystając z funkcji Bonus Buy.

Wideo: Automaty online – Jak używać funkcji kupowania na swoją korzyść

Zagraj teraz

Rozgrywka w rundzie bonusowej Free spins ze slotów bonus buy.

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Jak kupić bonus na slot - natychmiast wypróbuj funkcję darmowych spinów

Gry slotowe rządzą w rankingach operatorów kasyn od kilkudziesięciu lat i stale się rozwijają i doskonalą. Na początku gry slotowe były podstawowymi grami bez specjalnych bonusów i trzeba było wylądować zwycięską kombinacją na bębnach gry, aby otrzymać wypłatę. Jednak z czasem gry slotowe zaczęły dodawać do swojej rozgrywki ciekawe elementy i różne inne bonusy. Pierwszą cechą, która została dodana do automatów do gry był specyficzny bonus darmowych obrotów, który wymagał wylądowania pewnych specjalnych symboli (symbole scatter) na bębnach automatu. Następnie do automatów zostały dodane inne specjalne bonusy, takie jak mini-gry, koła bonusowe i szczęśliwe losowania. Sloty są wciąż w fazie rozwoju, a z czasem dodawane są do nich nowe innowacje.

Możesz zapłacić dodatkowe pieniądze, aby bezpośrednio uruchomić rundy bonusowe.

Oto przykład Bonusu Online Buy Slots:

Weźmy pod uwagę, że koszt spinów wynosi €1 za spin, a istnieje opcja zakupu funkcji specjalnej za 100x stawkę. Tak więc, koszt zakupu bonusu wynosiłby €1 x 100 = €100. Jeśli chcesz skorzystać z funkcji Bonus Buy, musisz zapłacić €100. Po wybraniu funkcji Bonus Buy, trzy symbole scatter automatycznie wylądują na bębnach slotu w następnym obrocie.

Podobnie jak w powyższym przykładzie, aby uruchomić specjalny bonus w grze, musisz zapłacić dużą kwotę. Koszt uruchomienia specjalnego bonusu wynosi zazwyczaj od 50x do 200x wartości oryginalnej stawki, w zależności od konkretnego slotu.

StrzałkaStrzałkaPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Automaty do gry z bonusem - Korzyści z kupowania bonusów podczas gry w automaty online

Użycie funkcji Bonus Buy w grze slotowej z bonusem może zwiększyć Twoje szanse.

Użycie funkcji Bonus Buy w grze slotowej z bonusem może zwiększyć Twoje szanse.

W dzisiejszych czasach prawie każdy slot online zawiera specjalną rundę bonusową, która daje dodatkowe korzyści i specjalne nagrody w porównaniu do normalnej gry podstawowej. Takie funkcje są obecne w slotach, aby zwiększyć Twoje doświadczenie w grze i dać Ci nowy sposób na wylądowanie dobrej wypłaty. Jednak nie zawsze łatwo jest uruchomić te rundy bonusowe. Zazwyczaj trzeba wylądować 3 lub więcej symboli scatter na bębnach slotu, aby uruchomić rundy bonusowe.

Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy nie lubią czekać, aż bonusy same się uruchomią, możesz rozważyć skorzystanie z funkcji Bonus Buy, płacąc za nią dodatkowe pieniądze. Działa to w ten sposób, że kiedy zaczynasz grać na slocie online, możesz wybrać jedną z tych opcji:

 • Aby kontynuować ręczne kręcenie bębnami, aż do momentu uruchomienia specjalnej rundy.
 • Aby użyć funkcji automatycznego obrotu
 • Aby kupić rundę specjalną bezpośrednio, bez czekania.

Nie ma problemu z użyciem dwóch pierwszych opcji, ponieważ one również w końcu doprowadzą Cię do rundy darmowych obrotów. Ale nie ma sensu tracić czasu na kręcenie bębnami, kiedy chcesz po prostu cieszyć się rundą bonusową.

StrzałkaStrzałkaPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Runda bonusowa darmowych spinów - Wielkie nagrody na slotach

Najwyższa wygrana w każdym automacie online jest zazwyczaj związana z jego specjalną rundą bonusową. W niektórych automatach można zdobyć najwyższą wygraną dzięki funkcji progresywnego jackpota, ale tylko w przypadku tych automatów online, które zostały zaprogramowane w sieci progresywnego jackpota.

Na przykład, w slocie online, możesz wygrać maksymalną wygraną o wartości 100x poprzez grę podstawową. W rundzie bonusowej możesz wygrać do 10.000x wartości swojej stawki.

W prawdziwym życiu wyglądałoby to tak:
 • Gra oferuje jackpot o wartości 10 000x Twojego zakładu
 • Stawiasz €1
 • Cena funkcji Bonus Buy wynosi 100x Twój zakład
 • Kupisz funkcję i wygrasz jackpota
 • Twoja całkowita wygrana wyniesie €10,000 / €100 = 100x Twoja oryginalna inwestycja.

W ten sposób możesz wykorzystać funkcję Bonus Buy w slocie online na swoją korzyść.

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Automaty do gier to przede wszystkim dobra zabawa!

Sloty to przede wszystkim dobra zabawa i wygrywanie dużych jackpotów!

Sloty to przede wszystkim dobra zabawa i wygrywanie dużych jackpotów!

W dzisiejszych czasach wiele automatów online oferuje funkcję Bonus Buy, która pozwala na zakup rundy bonusowej w automacie poprzez wpłacenie dodatkowych pieniędzy.

Powinieneś zawsze pamiętać, że głównym motywem automatu do gry, a w zasadzie każdej gry hazardowej, jest rozrywka i powinieneś grać online wyłącznie dla przyjemności i rekreacji.

Funkcja Bonus Buy to kolejny krok w kierunku zapewnienia Ci wspaniałego doświadczenia hazardowego. Jak widać w wielu automatach online, najlepsze nagrody w grach są ustalone w rundach bonusowych, a Ty jesteś zmuszony do ich uruchomienia, jeśli chcesz otrzymać duże nagrody. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zabawę, automaty online oferują możliwość kupienia tych rund za jakieś pieniądze, dając Ci pewność co do wypłaty.

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Popularność funkcji Bonus Buy

Funkcja Bonus Buy zyskuje w dzisiejszych czasach dużą popularność. Świat automatów online jest jak rewolucja i można zobaczyć nowe i innowacyjne zmiany w każdym aspekcie hazardu online i automatów w tych dniach. Mimo to, nawet po tylu zmianach i dodatkach, runda bonusowa pozostaje najbardziej pożądanym aspektem automatu online, ponieważ pozwala na natychmiastowy dostęp do bonusu. Jest wiele powodów, które stoją za rosnącą popularnością funkcji Bonus Buy i Feature Buy slotów, ale największym jest to, że zazwyczaj daje ona gwarancję zwrotu slotu.

Wraz z rosnącą popularnością funkcji Bonus Buy, wielu renomowanych deweloperów iGaming tworzy coraz więcej slotów Feature Buy, aby zaspokoić wymagania swoich graczy. Big Time Gaming i inni deweloperzy w porę przewidzieli rosnącą popularność tej specjalnej funkcji i zaczęli rozwijać swoje nowe tytuły z funkcją Bonus Buy, więc możesz spodziewać się więcej Feature Buy Slots w iGamingowym uniwersum już wkrótce.

"Łowcy Bonusów" to ludzie, którzy zwiększają popyt na Sloty Feature Buy. Są to hazardziści online, których motywem jest zgarnięcie najwyższego jackpota w kasynie online. Zazwyczaj można zauważyć, że ci "Łowcy Bonusów" używają funkcji Bonus Buy, aby zwiększyć szanse na wylądowanie najlepszych wygranych, które chcą pokazać na swoich profilach Youtube i Twitch.

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Funkcja Bonus Buy - Jak w pełni wykorzystać jej zalety?

Funkcja Bonus Buy jest niesamowitym zasobem do wykorzystania podczas sesji hazardowej i nie ma co do tego wątpliwości. Należy jednak dobrze zrozumieć działanie tej funkcji i przeprowadzić odpowiednie badania.

Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas korzystania z funkcji Bonus Buy:

 • Sprawdź normalną częstotliwość rundy bonusowej - Jeśli grasz na slocie, który często uruchamia rundę bonusową, nie jest korzystne płacenie ogromnej kwoty dodatkowych pieniędzy, aby uruchomić bonus. W takich przypadkach należy zakręcić bębnami z normalną kwotą zakładu i poczekać, aż runda bonusowa uruchomi się sama.
 • Zrozumienie działania run dy bonusowej - Przed wykupieniem rundy bonusowej za ciężko zarobione pieniądze, powinieneś właściwie zrozumieć działanie rundy bonusowej. Możesz to łatwo zrobić, grając w wersję demonstracyjną automatu. Wszystkie wersje demonstracyjne dobrych automatów online są dostępne tutaj na BETO.com (BETO Slots). Wypróbuj wersje demo przed obstawieniem prawdziwych pieniędzy.
 • Ustawlimit stop-loss - Nigdy nie powinieneś grać bez ustalonego budżetu. Upewnij się, że ustawiłeś dla siebie limit strat, którego nigdy nie przekroczysz. Pomoże ci to w utrzymaniu zdrowego salda konta.
 • Przestań korzystać z funkcji Bonus Buy, jeśli często pon osisz straty - Nie ma sensu ponosić strat raz za razem, więc jeśli nie czujesz, że funkcja Bonus Buy jest stworzona dla Ciebie w danym slocie, powinieneś przestać z niej korzystać.

Inną rzeczą, nad którą możesz się zastanawiać, jest znalezienie sposobu na określenie, czy taniej jest korzystać z funkcji Bonus Buy, czy kręcić bębnami z normalnymi zakładami. Rzecz w tym, że nie ma sposobu na ustalenie prawdziwego kosztu kręcenia bębnami w dłuższej perspektywie. Jak już wiesz, automaty do gier online opierają się wyłącznie na szczęściu i nie możesz w żaden sposób na nie wpłynąć. Tak więc za każdym razem, gdy grasz na automacie, będziesz miał inne doświadczenie hazardowe. Dlatego mądrze jest pozostawić rzeczy takimi, jakie są i grać z wolnym umysłem.

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Czy powinieneś używać funkcji Bonus Buy w slotach online?

Przed skorzystaniem z funkcji Bonus Buy należy rozważyć różne czynniki.

Przed skorzystaniem z funkcji Bonus Buy należy rozważyć różne czynniki.

Po przeczytaniu tak dużej ilości informacji o funkcji Bonus Buy, jesteś gotowy do jej wykorzystania przy następnej wizycie w kasynie online. Pozostaje jednak pytanie, czy powinieneś użyć funkcji Bonus Buy w grze?

To czy powinieneś skorzystać z funkcji Bonus Buy zależy od kilku czynników:

 • Wielkość twojego bankrolla.
 • Jak bardzo chcesz grać w rundzie bonusowej?
 • Co wolisz? Dreszczyk emocji związany z pościgiem czy natychmiastową wypłatę?
 • Twoja dyscyplina w hazardzie.
 • Jak bardzo kochasz ogromne wypłaty?

Powinieneś pamiętać, że funkcja Bonus Buy może być bardzo ryzykowna i powinieneś unikać tej funkcji, jeśli Twój bankroll jest mały. Właściwie rozważ zalety i wady korzystania z funkcji Bonus Buy zanim użyjesz jej w grze.

StrzałkaStrzałkaPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Często zadawane pytania - Funkcja zakupu bonusu na slocie

Funkcja Bonus Buy jest bez wątpienia bardzo interesującą funkcją, ale może również zmylić wielu graczy online. Oto lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi związanych z funkcją Bonus Buy w automatach online.

Czym są automaty online z bonusami? Strzałka Strzałka

Online Bonus Buy Slots to automaty online, które oferują możliwość wykupienia specjalnych rund za określoną kwotę. Zazwyczaj trzeba zapłacić około 50x do 200x wartości zakładu, aby kupić specjalne rundy na automatach.

Czy korzystanie z funkcji bonusu kupna w automatach online jest legalne? Strzałka Strzałka

Tak, korzystanie z funkcji Bonus Buy w automatach online jest całkowicie legalne w większości krajów. Jeśli jednak mieszkasz w Wielkiej Brytanii, niestety nie możesz korzystać z funkcji Bonus Buy.

Czy inwestowanie w funkcję zakupu premiowego jest korzystne finansowo? Strzałka Strzałka

Jeśli grasz na slocie online z dużą listą płac, nie ma problemu z inwestowaniem w funkcję Bonus Buy. Ale jeśli masz stosunkowo mniejszą listę płac, ta funkcja byłaby ogromnym hazardem i powinieneś jej unikać.

Ile muszę zapłacić, aby skorzystać z funkcji zakupu premiowego? Strzałka Strzałka

Ogólnie rzecz biorąc, funkcja Bonus Buy kosztuje od 75x do 200x stawki. Może to nie dotyczyć wszystkich gier, ale jest to typowy zakres.

Czy wszystkie automaty online oferują funkcję Bonus Buy? Strzałka Strzałka

Nie, nie każdy automat pozwala na zakup funkcji Bonus Buy za dodatkowe pieniądze. Jednak popularność funkcji Bonus Buy szybko rośnie, a coraz więcej automatów online zaczęło oferować funkcję Bonus Buy.

Czy za każdym razem powinienem korzystać z funkcji zakupu premiowego? Strzałka Strzałka

To, czy powinieneś, czy nie powinieneś korzystać z funkcji Bonus Buy, zależy całkowicie od twojego stanu konta. Jeśli masz dobre saldo bankowe na sesję hazardową, możesz swobodnie korzystać z funkcji Bonus Buy, ale jeśli saldo bankowe jest nieco niskie, należy unikać funkcji Bonus Buy.

Jakie specjalne nagrody mogę otrzymać po skorzystaniu z funkcji zakupu premiowego? Strzałka Strzałka

Funkcja Bonus Buy umożliwia bezpośredni dostęp do rundy bonusowej automatu. W rundach bonusowych można uzyskać wiele różnych nagród, takich jak darmowe obroty, dostęp do minigier, bezpośrednie wypłaty gotówkowe i wiele innych.