MENU

Automat Buffalo King Megaways - Darmowa gra i recenzje (2023)

Kliknij tutaj, aby zagrać

Buffalo King Megaways od Pragmatic Play

Gra na prawdziwe pieniądze? – Wybierz bonus

Recenzja Buffalo King Megaways

Buffalo King Megaways

Ten automat pochodzi od Pragmatic Play, w którym widać ogromne bawoły i dzikie zwierzęta. Buffalo King stał się ogromnym sukcesem, a dodanie mechaniki Megaways było znaczącym krokiem do zwiększenia jego sukcesu. Większość cech jest taka sama jak w poprzedniej wersji, jak np. otoczenie i postacie, którymi grasz. W grze otrzymujesz emocjonujące obroty w pogoni za ogromnymi bawołami i KOLOSALNYMI WIKTORIAMI.


Data wydania: 16.04.2021
Zmienność
Maks. wygrana: X5000

Autor: Jasmin ⚡ Miss Volatile | Ostatnia aktualizacja recenzji: 17 Aug 2022

Funkcje automatu

Kup bonus

Kup bonus

Gamble

Gamble

Jackpoty

Jackpoty

Popularne

Nowość

% RTP

Jackpoty

Sposoby na wygraną

Emocje

Zalety

Jest 200,704 sposobów na wygraną

Ekscytujące bębny kaskadowe i funkcja Tumble

Zdobądź bonusową funkcję kupna za 100x

Otrzymasz Wild Multipliers w darmowych spinach

Doświadcz słynnej północnoamerykańskiej dzikiej przyrody

Wady

Gra ma bardzo wysoką zmienność

Maksymalna wygrana 5000x jest uważana za niską dla slotów Megaways.

Fakty o automacie

Producent Pragmatic Play

Zmienność

RTP% 96.52

Rodzaj gry Automaty

Jackpot Nie


Geekowskie szczegóły

Minimalna stawka 0.20

Maksymalna stawka 125.00

Bębny 6

Rzędy 7

Funkcje gry

Zakład bonusowy Funkcja kupowania Wygrane kaskadowe Mnożnik darmowych spinów Symbole Scatter Darmowe spiny Wild


Postacie

Bawół


Pragmatic Play powraca ze slotem Buffalo King Megaways

Pragmatic Play powraca ze slotem Buffalo King Megaways

Przedstawiamy - Buffalo King Megaways

Gra Buffalo KingsMegaways wykonana przez Pragmatic Play, przywołuje Twojego wewnętrznego bawoła, zabierając Cię na wycieczki przez amerykańskie kaniony. Buffalo King napędza bębny do nowych poziomów w 200,704 ways Megaways remake 'u prymatu.

Gra slotowaBuffalo KingsMegaways ma sześć bęb nów i od 2 do 8 rzędów. Rozbieżność w liczbie rzędów pozwala na zmienną liczbę rzędów w każdym spinie. Skutkuje to różnymi liniami wypłat z każdym spinem, co jest kwintesencją cech automatów Megaways. To skutkuje różnymi liniami płac z każdym spinem, który jest kwintesencją charakterystyczną dla Megaways inspirowanych automatów do gry. Jest to wysokie ryzyko, a szczęśliwy gracz może wygrać aż 5000X początkowego zakładu. Większość funkcji jest podobna w tym automacie, ale ponieważ jest to następca, są pewne ulepszenia w funkcjach. Tryby, w których można grać to Wild Symbol, Tumble, Free Spins, Ante Bet i Bonus Buy.

Wideo: Automat Buffalo King Megaways - Darmowa gra i recenzje (2023)

Ta gra ma 6 bębnów i od 2 do 8 rzędów.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Temat, grafika i symbole

Nowa wersja dzieli elementy projektowe, które przyniosły sukces poprzedniej wersji. Ten automat opiera się na amerykańskich badlands, a w grze występuje wiele niebiańskich zwierząt, takich jak pumy, łosie, orły, wilki i bawoły. Gracze są przenoszeni do wielkiej dziczy przez fantastyczne postacie i wszechstronne style sztuki. Nie można znaleźć żadnej odpowiedzialności, jeśli chodzi o projekt gry.

Akcja gry toczy się na łąkach, a w tle widać magiczny zachód słońca i niebo pełne gwiazd. Wygrywasz, gdy wystąpi kombinacja trzech lub więcej identycznych symboli na sąsiednich bębnach. Istnieje ogromna możliwość pojawienia się symboli z poprzedniej wersji gry.

Gra składa się z trzech poziomów symboli. Najniżej płatne symbole to 10, J, Q, K i A. Średnio płatne symbole to łoś, wilk i puma. Najwyżej opłacane symbole to orzeł i potężny bizon. Jeśli na ekranie pojawi się 6 symboli bizona, wygrywasz 20x początkowy zakład. W grze znajduje się również złoty bizon, na którym jest napisany bonus.

Buffalo King ma wiele niebiańskich zwierząt, takich jak pumy, łosie, orły, wilki i bawoły.

Buffalo King ma wiele niebiańskich zwierząt, takich jak pumy, łosie, orły, wilki i bawoły.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Przewodnik dla graczy do Buffalo King Megaways

Sterowanie w Buffalo King Megaways jest uproszczone.

  • Kiedy gra się załaduje, klikasz przycisk na dole z literą "i". Znajduje się on w lewym dolnym rogu ekranu. Po tym, zobaczysz tabelę wypłat, która pokazuje wyjaśnienie bonusów i wypłat.
  • Następnie wybierz swój zakład. Zakład wynosi od 0,20 do 100 monet.
  • Kliknij na trzy poziome linie, aby otworzyć ustawienia, w których możesz dostosować prędkość obrotu i przełączyć dźwięk.
  • Możesz również skorzystać z autoplay, gdzie możesz ustawić limity strat i wygranych.
  • Naciśnij przycisk spin, a gra się rozpocznie.
Liczba sposobów na wygraną wynosi 200,704.

Liczba sposobów na wygraną wynosi 200,704.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Sekret wygrania tego slotu

Gra działa jak inne automaty do gry, w których jest kilka symboli i dróg wygranej. Te mogą się różnić w zależności od symboli, które zdobędziesz.

Liczba dróg do wygranej wynosi 200,704 - i jest to dwa razy więcej niż w typowych automatach Megaways.

Po wygranej nastąpi animacja obrotu, a w miejsce starych symboli pojawią się nowe.

Maksymalna wygrana wBuffalo King Megaways

Największa wygrana jaką można uzyskać to 5000X. W zwykłych automatach jest to imponujące, ale w grze Megaways nie jest to znaczące.

Dla przykładu, do najbardziej udanych automatów z mechanizmem Megaways należą Bonanza i Gonzo's Quest. Mają one najwyższe wygrane wynoszące odpowiednio 12 000x i 50 000x.

Największa wygrana jaką można uzyskać to 5000X

Największa wygrana jaką można uzyskać to 5000X

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Slot Buffalo King Megaways - ekscytujące funkcje

W Buffalo kings Megaways można wygrać najwyższą nagrodę 5000X, ale może się to stać tylko z pomocą specjalnych bonusów, które opisaliśmy poniżej:

Dziki symbol

Dziki symbol pomaga stworzyć więcej zwycięskich kombinacji, zastępując wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Scatter. Ten symbol może wylądować tylko na 2, 3, 4 i 5 bębnie.

Tumble

Gdy zakręcisz bębnami i wygrasz, włączy się funkcja Tumble, a wszystkie symbole, które były częścią zwycięskich kombinacji, spadną, a nowe symbole zajmą ich miejsca. Ta funkcja stale się aktywuje, dopóki nie będziesz wygrywać i nie powstaną nowe zwycięskie kombinacje.

Darmowe spiny

Jeśli Twój spin przyniesie 4 lub więcej symboli scatter, otrzymasz darmowe obroty. Liczba darmowych obrotów zależy od liczby otrzymanych symboli rozproszenia. Symbole scatter mogą również skutkować bezpośrednimi wypłatami. Poniżej przedstawiono wyniki dla różnych liczb symboli scatter:

  • Wyląduj4 symbole scatter i wygraj 12 darm owych obrotów oraz wypłatę w wysokości 5X Twojego zakładu
  • Wyląduj5 symboli scatter i wygraj 17 darm owych spinów oraz wypłatę 20x zakładu
  • Wyląduj6 symboli scatter i wygraj 22 darmowe spiny oraz wypłatę 100x Twojego zakładu.

Możesz również wygrać pięć dodatkowych darmowych obrotów, lądując na 3 lub więcej symbolach scatter. Gdy zaczniesz korzystać z tych dodatkowych obrotów, wszystkie pojawiające się jokery zostaną pomnożone 2X, 3X lub 5X. Obroty zostaną również pomnożone, a po ich zakończeniu otrzymasz całkowitą wypłatę.

Ante Bet

Szansa na zdobycie darmowych spinów może zostać zwiększona poprzez użycie funkcji zwanej ante bet. W tym przypadku płacisz 25% początkowego zakładu, a szanse na aktywację darmowych obrotów zostaną zwiększone dwukrotnie. Nawet jeśli masz wyższy zakład, symbole nadal będą płacić jak za mały zakład.

Kup darmowe spiny

Możesz kupić darmowe spiny płacąc 100x początkowy zakład, a losowo załadujesz 4, 5 lub 6 symboli scatter, co spowoduje, że otrzymasz 10, 17 lub 22 darmowe spiny.

Jeśli chcesz przejść bezpośrednio do funkcji Free Spins, możesz użyć opcji Buy Free Spins.

Jeśli chcesz przejść bezpośrednio do funkcji Free Spins, możesz użyć opcji Buy Free Spins.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Wskaźnik zwrotu dla gracza, zmienność i wersja mobilna

RTP (return to player) tej gry wynosi 96,52%. Jest to wyjątkowo ryzykowny slot online, jak można się spodziewać po grach Megaways.

SlotBuffalo King Megaways w podróży

Ta gra jest zbudowana przy użyciu języka programowania HTML5, dzięki czemu można ją dostosować do każdego urządzenia i systemu operacyjnego. Ta gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, a funkcje i inne elementy projektu są idealnie dopasowane do mniejszych ekranów.

Maksymalny limit zakładu został zwiększony do 125

Maksymalny limit zakładu został zwiększony do 125

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Buffalo King Megaways - Podsumowanie ogólne

Nowe sloty są ciągle tworzone z The Megaways Mechanic, ale wciąż stają się sławne. Jest to piękny pomysł na wykorzystanie przez twórcę slotów wideo, a Buffalo King otrzymujący sequel po tym w nowej wersji jest bardzo ekscytujący. Większość funkcji jest podobna do otoczenia i symboli użytych w tej wersji. Maksymalny limit dla zakładu został zwiększony do 125 teraz. Ta zmiana została dokonana ze względu na profesjonalnych odbiorców gry, którzy lubią stawiać ogromne zakłady podczas gry i grać z wyższymi stawkami. Megaways dodało również funkcję Tumble, która jest uruchamiana przez zwycięskie kombinacje. Jak wyjaśniono w opisie funkcji, obecność funkcji Tumble mnoży wszystkie jokery, które wylądują podczas trybu Free Spins o 2x, 3x lub 5x. Te mnożniki są odpowiedzialne za ogromne potencjalne wypłaty, które można wygrać do końca.

Poprzednia wersja tej gry o nazwie Buffalo King miała maksymalną wygraną 96,750x początkowy zakład, ale potencjał wygranej był płytki i prawie uniemożliwiał jej zdobycie. Teraz maksymalna wygrana została obniżona do 5,000x począt kowego zakładu, co wydaje się bardziej osiągalne. Duże wygrane są możliwe dzięki nieograniczonej liczbie Free Spins, które możesz wygrać. Nawet jeśli otrzymasz wiele Free Spins po rozpoczęciu trybu, możesz zdobyć tyle dodatkowych Free Spins, ile chcesz.

Ten slot Megaways opiera się na zwycięskich koncepcjach Pragmatic Play wykorzystanych w poprzedniej wersji o nazwie Buffalo King. Temat Prairie i ogólne otoczenie dobrze komponują się z funkcjami gry.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Sekcja FAQ dla Buffalo King Megaways

Jakiego RTP można się spodziewać po Buffalo King Megaways Feature?

Buffalo King oferuje współczynnik RTP na poziomie 96,25%, co jest uznawane za wynik powyżej średniej i jest jeszcze bardziej znaczące niż w przypadku oryginalnej gry.

Jaka jest zmienność Buffalo King Megaways?

Ten slot ma wysoką zmienność. Dlatego warto, abyś był przygotowany na wzloty i upadki podczas gry.

Jaka jest największa możliwa wygrana w Buffalo King Megaways?

Najwyższa wygrana dostępna w tym slocie to 5000-krotność początkowego zakładu i jest to dość dobra kwota, biorąc pod uwagę wysoką zmienność tego video slotu. Zgadzamy się jednak, że generalnie slot Megaways powinien oferować wyższe kwoty.

Czy w Buffalo King Megaways znajdę tryb darmowych spinów?

Oczywiście!!! Na początku otrzymasz 22 darmowe spiny, a później, w miarę postępu gry, otrzymasz mnożące się symbole wild, które zwiększą Twoją całkowitą wygraną.

Jakie są sposoby na wygranie Buffalo King Megaways?

Istnieje 200,704 sposobów na wygraną Buffalo King Megaways, a powinieneś być zadowolony, że jest to jeden z najwyższych liczników na tym silniku.

Czy istnieje możliwość zagrania w slot Buffalo King Megaways za darmo?

Absolutnie! Możesz wypróbować naszą darmową wersję tutaj na BETO. Wersję demo dla Buffalo King Megaways znajdziesz właśnie tutaj.