MENU

Automat Stormforged - Darmowa gra i recenzje (2023)

Kliknij tutaj, aby zagrać

Stormforged od Hacksaw Gaming

Gra na prawdziwe pieniądze? – Wybierz bonus

Recenzja Stormforged

Stormforged

Uwolnij pełną moc ognia i lodu w slocie Stormforged opartym na mitologii nordyckiej. Ten slot ma układ 5x4 z 14 liniami wypłat. Głównymi atrakcjami są kontrastujące funkcje z Sticky Wilds i Storm Reels. Mnożniki, natychmiastowe nagrody pieniężne i łatwe duże wygrane czekają na tych, którzy grają w tę grę.

Zanim chwycisz za miecz i przygotujesz się do bitwy, pozwól nam wyjaśnić, jak dobry jest ten slot w tej recenzji slotu Stormforged.


Data wydania: 30.03.2023
Zmienność
Maks. wygrana: X12500

Autor: Kim Birch | Ostatnia aktualizacja recenzji: 03 Wrzesień 2023 | Sprawdzenie faktów przez: Jasmin Williams

CERTIFIED CERTIFIED
Kim Birch wygrywała i przegrywała z najlepszymi zawodowcami pokerowymi na całym świecie. Oprócz tego, że jest ekspertem w dziedzinie pokera i blackjacka, Kim opublikował również 3 książki. O Kim Birch

Funkcje automatu

Kup bonus

Kup bonus

Gamble

Gamble

Jackpoty

Jackpoty

Popularne

Nowość

% RTP

Jackpoty

Sposoby na wygraną

Emocje

Zalety

Maksymalna wygrana w wysokości 12 500-krotności stawki

Sticky Stacked Wilds w darmowych spinach

Mnożniki portalu do 200x w grze podstawowej

Funkcja zakupu bonusowego

Darmowe obroty mogą zostać przedłużone

Wady

Wysoka zmienność

Fakty o automacie

Producent Hacksaw Gaming

Zmienność

RTP% 94.28

Rodzaj gry Automaty

Jackpot Nie


Geekowskie szczegóły

Minimalna stawka 0.10

Maksymalna stawka 100.00

Bębny 5

Rzędy 4

Tematyka gry

Wikingowie


Funkcje gry

Losowy mnożnik Funkcja kupowania Dodatkowe darmowe spiny Symbol Stack Sticky Wilds Rozszerzające się symbole Zakres RTP Mnożnik Symbole Scatter Darmowe spiny


Ciesz się darmowymi spinami z Sticky Wilds w slocie online Stormforged

Ciesz się darmowymi spinami z Sticky Wilds w slocie online Stormforged

Witamy w slocie online Stormforged autorstwa Hacksaw Gaming

Slot Stormforged przyciąga graczy dzięki motywowi łączącemu różne elementy, ale wspaniałe funkcje sprawiają, że pozostają oni w grze. Dwie różne gry bonusowe to gra bonusowa Surtur's Vengeance i funkcja bonusowa Warriors of the Storm. Oba bonusy to mocne uderzenia i trudno powiedzieć, który z nich jest bardziej lukratywny.

Układ z 5 bębnami, 4 rzędami i 14 liniami wypłat jest w porządku. Być może należało dodać więcej linii wypłat, ale zwroty z tej gry są świetne. Istnieje możliwość wykupienia dowolnego bonusu, dzięki czemu można od razu zapoznać się z jego funkcjami. Maksymalna wygrana może zaskoczyć, ale omówimy ją później.

Oprócz darmowych obrotów, gra podstawowa oferuje możliwość otwierania portali, które działają jak symbole Wild, a także korzystania z mnożników i natychmiastowych nagród pieniężnych. Jest wiele do odkrycia, więc zaczniemy od zbadania motywu i grafiki tego automatu.

Wideo: Automat Stormforged - Darmowa gra i recenzje (2023)

Rozgrywka automatu wideo Stormforged

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Motyw wikingów i nieskazitelny design

Motyw i projekt

Mitologia nordycka jest fascynująca i pełna bogów i bestii, które zainspirowały kilka filmów i gier wideo. Ten automat zawiera wojowników Wikingów, Surtura i zwierzęta, takie jak wilki i kruki, które odgrywają ważną rolę w mitologii nordyckiej. Nawet różne królestwa Midgard i Muspelheim są eksplorowane w tej grze.

Na początku w tle widać Midgard, który jest lodowaty, ponieważ królestwo zaczęło zamarzać, gdy zbliżał się Ragnarok (koniec świata w mitologii nordyckiej). Surtur jest kluczową postacią w Ragnarok i pojawia się w tle funkcji Surtur's Vengeance, gdy w końcu ją uruchomisz.

Jak na slot oparty na mitologii, muzyka w tle musiała być epicka, i jest epicka i bardzo przyjemna. Dodatkowe efekty dźwiękowe, takie jak dźwięk odtwarzany po wylądowaniu symbolu Surtur, sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej wciągająca.

Symbole

Wysoko płatne symbole to wilk, kruk, koza, hełm wikingów, topór i miecze z tarczą. Wysoko płatne symbole wypłacą od 10x do 50x zakładu za wylądowanie zwycięskiej kombinacji pięciu symboli. Nisko płatne symbole kart wypłacają od 4x do 6x zakładu za trafienie pięciu takich samych kombinacji wygrywających.

Głowa wikinga i głowa Surtura służą jako symbole Scatter, a symbol Wild to litera "W" wyrzeźbiona na kamieniu z symbolami nordyckimi.

Ciesz się dzikimi portalami i Sticky Wilds w bonusie Surtur

Ciesz się dzikimi portalami i Sticky Wilds w bonusie Surtur's Vengeance

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Jak grać na slocie Stormforged

Przyjrzyjmy się teraz, jak można grać na tym slocie w kasynach online.

 • Przycisk z białą zakrzywioną strzałką po prawej stronie lub spacja uruchamiają obroty.
 • Przyciski plus i minus zmieniają wartość zakładu. Minimalna wartość zakładu to 0,10 €, a maksymalna wartość zakładu to 100 €.
 • Mały przycisk w prawym dolnym rogu pomoże ci wykonać od 10 do 1000 obrotów na autopilocie z zaawansowanymi ustawieniami.
 • Dostęp domenu można uzyskać, klikając trzy poziome linie. Po otwarciu menu znajdziesz opcje dźwięku, muzyki, super turbo, turbo i informacji.
 • Kliknijinformacje, jeśli chcesz zrozumieć funkcje i zobaczyć, ile płacą symbole.
Kolosalne wygrane są powszechne w bonusach

Kolosalne wygrane są powszechne w bonusach

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Wciągające funkcje bonusowe

Od portali w grze podstawowej po darmowe obroty z dzikimi bębnami, w tym automacie jest wiele funkcji, które zadziwią i przyniosą korzyści. Przyjrzyjmy się teraz, jak to wszystko działa.

Portale do Muspelheimu

Symbol rozproszenia Hand of Surtur aktywuje się, jeśli może utworzyć co najmniej jedną kombinację wygrywającą. Po aktywacji rozrywa się w dół do dolnej części bębna i tworzy portal, który działa jak symbole Wild.

Gdy Ręka Surtura przebije się przez symbol Wild, ujawni mnożnik o wartości od 2x do 200x, który zostanie zastosowany do wszystkich wygranych związanych z portalem. Jeśli wygrana obejmuje więcej niż jeden mnożnik, zostaną one zsumowane, a następnie zastosowane do wartości wygranej.

Ręka Surtura może również rozerwać symbole skrzyni skarbów, aby przyznać natychmiastową nagrodę pieniężną. Wartość nagrody gotówkowej wynosi od 5x do 2500x wartość zakładu. Można się zastanawiać, co się stanie, jeśli Ręka Surtura zniszczy jednocześnie symbol Wild i symbol skrzyni skarbów. W takim przypadku mnożnik z symbolu Wild zostanie zastosowany do nagrody pieniężnej wygranej ze skrzyni skarbów.

Funkcja bonusowa Zemsta Surtura

Jest tobonus darmowych obrotów, który jest aktywowany po wylądowaniu co najmniej trzech symboli Surtur na bębnach. Liczba obrotów zależy od liczby symboli Scatter:

 • 3 symbole scatter Surtur: 10 darmowych obrotów
 • 4 symbole scatter Surtur: 12 darmowych obrotów
 • 5 symboli scatter Surtur: 14 obrotów darmowych

Pierwszy symbol Wild, który wyląduje na bębnie, stanie się symbolem Sticky Wild i pozostanie do zakończenia funkcji. Jeśli w momencie uruchomienia bonusu na bębnach znajdują się symbole Wild, w bonusie zaczną one pełnić rolę symboli Sticky Wild.

Ważną zasadą jest to, że na każdym bębnie może znajdować się tylko jeden symbol Sticky Wild i nie można na nim umieścić żadnych dodatkowych symboli Wild.

Ten bonus zawiera również Ice Brand Scatter, który tworzy portal do Midgardu (który działa jak symbole Wild), gdy może utworzyć co najmniej jedną wygraną. Kiedy ten Scatter się aktywuje, lodowy miecz przetnie w dół i zniszczy wszelkie symbole Wild lub skrzynie skarbów na swojej drodze. Sposób działania jest taki sam jak w przypadku Portalu do Muspelheim.

Możesz zdobyć od 2 do 8 dodatkowych darmowych obrotów, trafiając od 2 do 5 symboli Surtur podczas tego bonusu.

Funkcja bonusowa Warriors of the Storm

Wylądowanie trzech symboli Viking Scatter w grze podstawowej zapewni ci ten tryb darmowych obrotów. Poniżej znajduje się opis jego działania:

 • 3 symbole wikingów: 10 darmowych obrotów
 • 4 symbole wikingów: 12 darmowych obrotów
 • 5 symboli wikingów: 14 darmowych obrotów

W tym bonusie, gdy symbol rozproszony młota Thora wyląduje na bębnie, bęben zostanie przekształcony w bęben burzy, który pozostanie do końca bonusu. Bębny burzy to pełne bębny Wild, które mogą zastąpić dowolne zwykłe symbole.

Podczas każdego obrotu na bębnach Wild Storm Reels pojawi się wojownik wikingów lub szalejąca burza. Mogą pojawić się trzej różni wojownicy wikingów z wartością mnożnika, która zostanie zastosowana do wszystkich wygranych z udziałem bębna burzy. Oto wartości mnożników różnych wojowników:

 • Łotr : od 2x do 5x
 • Shieldmaiden: od 6x do 10x
 • Berserker: 15x do 200x

Gdy Storm Reel ujawni burzę, cały Storm Reel pozostanie w swojej pozycji na bieżący obrót, a następnie przesunie się o jeden bęben w lewo, gdy rozpocznie się następny darmowy obrót. Kołowrotek burzy może przesuwać inne kołowrotki burzy znajdujące się na jego drodze w lewo, ale nie może się przesunąć, jeśli nie ma dodatkowego miejsca.

Możesz zdobyć od 2 do 8 dodatkowych obrotów darmowych, zatrzymując od 2 do 5 symboli wikingów.

Funkcja zakupu bonusu

Oto różne funkcje bonusowe, które można kupić bezpośrednio:

 • BonusHunt FeatureSpins (96,27% RTP): Potrój wartość zakładu, aby zwiększyć swoje szanse na uruchomienie bonusu o 5x.
 • 2 Hands of Surtur FeatureSpins (96.35% RTP): Za 20-krotność zakładu gwarantowane 2 symbole Hand of Surtur
 • 3 Hands of Surtur FeatureSpins (96.43% RTP): Gwarantowane 3 symbole Hand of Surtur za 50-krotność stawki.
 • Surtur's Vengeance (96,24% RTP): Zapłać 100x zakładu, aby uzyskać co najmniej 10 darmowych spinów z rozszerzającymi się dzikimi portalami i lepkimi dzikimi symbolami
 • Surtur's Fury (96.29% RTP): Zapłać 200x zakładu, aby rozpocząć bonus Surtur's Vengeance z co najmniej 12 obrotami i jednym symbolem Sticky Wild.
 • Funkcja Warriors of the Storm (96.34% RTP): Zapłać 200x stawki, aby uzyskać co najmniej 10 darmowych spinów z bębnami Storm
Motyw przewodni tego slotu szybko przełącza się między różnymi światami

Motyw przewodni tego slotu szybko przełącza się między różnymi światami

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

RTP, zmienność i maksymalna wygrana

Współczynnik RTP w tej grze wynosi 96,41%, co jest wartością wyższą od średniej.

Wariancja tej gry kasynowej jest wysoka, a zakup niektórych funkcji może zapewnić bardzo wysoką wariancję. Oznacza to, że wygrane nie mogą być częste, ale mogą być ogromne.

Maksymalna wygrana wynosi 12 500-krotność zakładu, co jest wystarczająco dobre, aby zachęcić każdego do wypróbowania tego automatu.

Rozszerzające się portale, bębny Wild Storm i nie tylko w slocie online Stormforged

Rozszerzające się portale, bębny Wild Storm i nie tylko w slocie online Stormforged

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Czy slot online Stormforged jest tego wart?

Z pewnością slot Stormforged zapewnia atrakcyjną rozgrywkę z dwoma potężnymi darmowymi spinami i mnóstwem akcji w grze podstawowej. Jeśli jesteś niecierpliwy, możesz kupić bonusy, a nawet cieszyć się wyższym RTP w niektórych przypadkach. Oczywiste jest, że Hacksaw Gaming włożył wiele wysiłku w stworzenie tego automatu.

Warriors of the Storm to najpotężniejsza funkcja tej gry, ponieważ Stacked Wilds z Multipliers może zagwarantować ogromne wygrane. Wyobraź sobie, że otrzymujesz dwa Stacked Wilds na czas trwania funkcji na pierwszych dwóch bębnach. Ten bonus może przynieść maksymalne wygrane, więc nie należy go lekceważyć.

Funkcja Surtur's Vengeance nie jest wcale zła. Nie jest tak satysfakcjonująca jak inne rodzaje darmowych spinów, ale nadal może wykorzystywać moc Sticky Wilds i Wild Portals, aby zapewnić wygrane o wartości kilkusetkrotności stawki. Co więcej, jest to jeden z tych automatów, w których można uzyskać maksymalną wygraną w grze podstawowej, wykorzystując skrzynie skarbów, symbole Wild i symbol Ręki Surtura.

Jeśli chcesz zagrać wStormforged na prawdziwe pieniądze, odwiedź kasyna polecane tutaj na BETO, aby uzyskać miły bonus powitalny i mnóstwo zabawy.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Slot Stormforged - najczęściej zadawane pytania

Jak wysoka jest maksymalna wygrana w slocie online Stormforged?

Maksymalna kwota wygranej w tej grze wynosi 12 500-krotność zakładu. Jesteśmy zadowoleni z najwyższej wygranej, ponieważ jest ona wyższa niż w przypadku większości slotów.

Jaki jest RTP i zmienność automatu Stormforged?

Współczynnik RTP wynosi 96,41%, ale za korzystanie z funkcji Bonus Buy można uzyskać różne współczynniki RTP, o których wspomnieliśmy już powyżej. Wariancja jest wysoka, ale to dobrze, biorąc pod uwagę potencjał tej gry.

Czy w slocie Stormforged dostępne są darmowe spiny?

Tak, możesz cieszyć się 2 różnymi rodzajami darmowych spinów ze Stacked Wilds, Sticky Wilds, Multipliers, Wild Portals i wieloma innymi.

Jak działa funkcja Portals to Muspelheim w slocie wideo Stormforged?

Symbol ręki Surtura może rozerwać część bębna znajdującą się pod nim i utworzyć dziki portal, jeśli utworzenie portalu doprowadzi do wygranej. Może także wchodzić w interakcje z symbolami Wild lub skrzyniami skarbów, zwiększając wygrane.

Czy slot Stormforged to oszustwo?

Nie, Hacksaw Gaming (twórca tej gry) ma wiele licencji, w tym licencję od Malta Gaming Authority, więc nie musisz się martwić, że ten automat jest oszustwem.

Czy można grać na slocie Stormforged za darmo?

Tak, możesz cieszyć się 2 rodzajami darmowych spinów, dzikimi portalami, lepkimi wildami, mnożnikami i nie tylko, grając w darmowy tryb demo automatu Stormforged tutaj na BETO.