MENU

Automat Iron Bank - Darmowa gra i recenzje (2023)

Kliknij tutaj, aby zagrać

Iron Bank od Relax Gaming

Gra na prawdziwe pieniądze? – Wybierz bonus

Recenzja Iron Bank

Iron Bank

Nadszedł czas, aby włamać się do Żelaznego Banku i zdobyć wszystkie pieniądze znajdujące się w jego skarbcu. Relax Gaming BETO stworzyło ten slot, aby dać Ci szansę na przeprowadzenie wielkiego skoku i zdobycie ogromnych nagród. Ten slot z 6 bębnami i 4 rzędami ma 4,096 sposobów na wygraną. Moc tego slotu jest wzmocniona przez różne rodzaje darmowych spinów i innych potężnych funkcji, takich jak Full Reel Wilds.

Możesz wypróbować demo tego slotu za darmo tutaj na BETO. Czytaj dalej tę recenzję slotu Iron Bank, aby poznać jego funkcje i inne szczegóły.


Data wydania: 28.10.2020
Zmienność
Maks. wygrana: X49999

Autor: Jasmin Williams | Ostatnia aktualizacja recenzji: 17 Sierpień 2022 | Sprawdzenie faktów przez: Kim Birch

CERTIFIED CERTIFIED
Jasmin Williams, nasz Chief Content Officer, pracuje w angielskiej branży kasynowej od ponad dekady i jest uważana za eksperta w dziedzinie kasyn i gier slotowych. O Jasmin Williams

Funkcje automatu

Kup bonus

Kup bonus

Gamble

Gamble

Jackpoty

Jackpoty

Popularne

Nowość

% RTP

Jackpoty

Sposoby na wygraną

Emocje

Zalety

Maksymalna wygrana 49,999x zakładu

Bonusowa funkcja kupna

Różne rodzaje darmowych spinów

Potężne funkcje w podstawowym slocie

Dobra RTP

Wady

Wysoka wariancja

Fakty o automacie

Producent Relax Gaming

Zmienność

RTP% 96.20

Rodzaj gry Automaty

Jackpot Nie


Geekowskie szczegóły

Minimalna stawka 0.10

Maksymalna stawka 20.00

Bębny 6

Rzędy 4

Tematyka gry

Bankowość Drinki


Funkcje gry

Funkcja kupowania Wybór trybu respin Symbol Mystery Symbol Stack Mnożnik darmowych spinów Rozszerzające się symbole


Pogoń za maksymalną wygraną 49,999x swojego zakładu w slocie Iron Bank.

Pogoń za maksymalną wygraną 49,999x swojego zakładu w slocie Iron Bank.

Witamy na slocie Iron Bank

Spodoba ci się niebezpieczne, a zarazem satysfakcjonujące zadanie zakradania się do skarbca banku. Zaczniesz od stania na zewnątrz banku, a następnie spróbujesz jakoś dostać się do środka. Możesz przyjąć różne podejścia, a Twoje podejście zadecyduje o tym, ile wygrasz dzięki temu slotowi. Ekscytujące darmowe spiny z trzema opcjami są najbardziej ekscytującą częścią tego slotu.

Slotten ma szaloną maksymalną wygraną 49,999x zakładu, a fakt, że można kupić darmowe obroty ułatwia pogoń za tą maksymalną wygraną. Rozgrywka w podstawowym slocie jest prosta, ponieważ zobaczysz tylko 3 funkcje w podstawowym slocie. Funkcje w podstawowym slocie to losowe symbole bonusowe, losowe symbole tajemnicy i pełne jokery na bębnach.

Prawdziwa zabawa rozpocznie się po uruchomieniu darmowych obrotów i wybraniu rodzaju darmowych obrotów, które chcesz. Wkrótce wyjaśnimy wszystkie funkcje bonusowe w szczegółach i usuniemy wszelkie niejasności.

Wkrótce zrozumiesz, dlaczego ten slot może być jednym z najbardziej satysfakcjonujących slotów, w jakie kiedykolwiek grałeś.

Wideo: Automat Iron Bank - Darmowa gra i recenzje (2023)

Rozgrywka slotu wideo Iron Bank

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Wspaniała grafika i motyw "Bank Heist

Znajdziesz się na słonecznej ulicy z ładnym i spokojnym tłem. Użycie kolorów w tle jest doskonałe i wygląda jak obraz stworzony przez doświadczonego malarza. Kubańska muzyka dodaje do ogólnego doświadczenia i sprawia, że jest o wiele bardziej zabawna. Musimy również docenić ich za idealne zsynchronizowanie muzyki z kręceniem bębnów.

Symbole zostały bardzo sprytnie zaprojektowane zgodnie z tematem. Możemy zobaczyć ananasa z diamentu i złota, złotego banana, butelkę rumu, kubańskie pudełko z 4 cygarami oraz agresywnego byka jako symbole wysokopłatne. Drzwi do skarbca bankowego są symbolem Scatter, co jest właściwe, ponieważ otwierają one drzwi do dużych nagród.

Dziki z pełnych bębnów to Jaguar, który jest na misji zdobycia złota w skarbcu banku. Nisko płatne symbole to symbole kart i one również zostały zaprojektowane w sposób, który pasuje do tego slotu.

Będziesz cieszyć się różnymi tłami, gdy wybierzesz różne rodzaje darmowych spinów. W skrócie, fantastyczna dbałość o szczegóły i solidny projekt wyniósł ten slot na wyższy poziom.

Losowy tajemniczy symbol stanie się lepki podczas darmowych obrotów z tajemniczym symbolem

Losowy tajemniczy symbol stanie się lepki podczas darmowych obrotów z tajemniczym symbolem

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Jak zdobyć Iron Bank Online Slot

Przewodnik dla graczy

Skupmy się najpierw na podstawowych elementach sterowania tym slotem, a następnie przyjrzymy się sposobom na wygraną w tym slocie.

  1. Możesz obracać bęb nami klikając na przycisk spin. Jeśli chcesz, możesz włączyć opcję używania spacji do kręcenia bębnami poprzez ustawienia.
  2. Opcja szybkiego obrotu jest również tam, aby szybko obracać bębny i zaoszczędzić czas.
  3. Możesz ustawić swój zakład klikając na przyciski plus lub minus lub klikając na znak dolara w menu. Zakład może być ustawiony w zakresie od 0,10 do 20 euro.
  4. Autoplay może być używany przez kliknięcie na przycisk autoplay po prawej stronie przycisku spin. Unikalną rzeczą w tym slocie jest to, że pozwala on na wykonywanie nieskończonych spinów na autopilocie. Proszę ustawić limit strat, jeśli zdecydujesz się na nieskończone spiny.
  5. Możesz uzyskać dostęp do dodatkowych informacji i kontroli poprzez przycisk menu na dole po lewej stronie bębnów.

Jak podbijać

Przyjrzyjmy się teraz, jak można wygrać w tym slocie. Możesz wygrać poprzez wylądowanie 3 lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach od lewej do prawej. Pozycja symboli nie ma znaczenia tak długo, jak długo znajdują się one na sąsiednich bębnach.

Zwróć uwagę na lamparta, który jest jokerem. Pomoże Ci on zdobyć więcej wygranych. Nie oferuje on indywidualnych wypłat, ale pojawia się w stosach.

Tajemnicze darmowe spiny w slocie Iron Bank

Tajemnicze darmowe spiny w slocie Iron Bank

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Błyskotliwe i potężne funkcje bonusowe

Będziesz cieszyć się różnymi potężnymi funkcjami podczas rozgrywki w tym slocie do gry w bank. Gra podstawowa posiada 3 ekscytujące funkcje bonusowe, które utrzymają Cię w napięciu do momentu uruchomienia darmowych obrotów. Po uruchomieniu darmowych obrotów, będziesz miał do wyboru darmowe obroty z tajemniczymi symbolami, rozszerzające się jokery i funkcje zbierania mnożników.

Przyjrzyjmy się cechom podstawowego slotu.

Losowe Symbole Bonusowe

Ta funkcja losowo doda od 1 do 3 Scatterów przed zatrzymaniem spinu, aby zwiększyć szanse na uruchomienie darmowych spinów. Jeśli doda 3 Scattery, na pewno uruchomisz darmowe spiny. Jest to miła funkcja, ponieważ ułatwia uruchomienie darmowych spinów.

Losowe tajemnicze symbole

Ta funkcja losowo dodaje tajemnicze symbole na początku obrotu. Tajemnicze symbole przekształcą się w ten sam symbol, gdy bębny się zatrzymają. Możesz łatwo zdobyć dużą wygraną dzięki tej funkcji, jeśli uzyskasz zwycięską kombinację z tajemniczymi symbolami.

Dziki z pełnych bębnów

Ten slot ma ekscytujące i nagradzające Full Reel Wilds, które mogą wylądować na wszystkich bębnach oprócz pierwszego i ostatniego. Full Reel Wilds pokryją cały bęben i mają mnożnik w zakresie od 2 do 10.

Jeśli wylądujesz na kilku Full Reel Wilds, pomnożą się one wzajemnie i dadzą Ci jeszcze większą wygraną. Zdobycie wygranej z tymi jokerem jest łatwiejsze i da Ci wspaniałe rezultaty.

Wybierz rodzaj darmowych obrotów, które chcesz otrzymać

Wybierz rodzaj darmowych obrotów, które chcesz otrzymać

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Darmowe spiny w slocie Iron Bank

Możesz uruchomić darmowe obroty, lądując 3 lub więcej symboli Scatters/bonus na bębnach. Jeśli wylądujesz 4, 5 lub 6 Scatterów na bębnach, wygrasz odpowiednio 20x, 200x i 2,000x swojej stawki. Istnieją trzy różne rodzaje darmowych obrotów, którymi możesz się cieszyć, z różną zmiennością i unikalnymi funkcjami.

Zauważ, że możesz kupić darmowe spiny płacąc 100x swojej stawki.

Poznajmy rodzaje darmowych spinów w tym slocie wideo.

Darmowe spiny z tajemniczym symbolem

Otrzymasz 8 darmowych spinów z losowo wybranym symbolem jako tajemniczy symbol. Kiedykolwiek wylądujesz losowo wybranym symbolem na dowolnym bębnie z wyjątkiem pierwszego, przekształci się on w tajemniczy symbol i pozostanie tam przez czas trwania darmowych obrotów.

Jeden dodatkowy darmowy obrót jest przyznawany za każdym razem, gdy wypełnisz bęben symbolami tajemnicy. Wariancja tej opcji wynosi 4 na 5.

Darmowe spiny z rozszerzającymi się dzikami

Otrzymasz 10 darmowych spinów, w których jokery, które wylądują na 3. i 4. bębnie, rozszerzą się, aby wypełnić cały bęben. Kiedy jokery się rozszerzą, otrzymasz respin i będziesz go kontynuował tak długo, jak długo będziesz otrzymywał wygrane lub wylądujesz na innym bębnie. Mnożnik jokera zwiększa się o 1 za każdą wygraną z rzędu.

Jeśli wygrana dotyczy obu jokerów, wygrana zostanie pomnożona przez mnożnik obu jokerów. Wariancja tej opcji wynosi 5 na 5.

Free Spins Multiplier Collect

Otrzymasz 12 darmowych spinów, w których na bębnach od 2 do 5 pojawią się symbole kokosów, które dodają się do mnożnika nad tymi bębnami. Strzelce kokosowe nad bębnami 2 do 5 wypełnią się 1 do 3 symbolami kokosowymi po tym, jak wylądujesz skrzyniami kokosowymi poniżej tych bębnów.

Za każde 2 kokosy, które zbierzesz wewnątrz strzelców kokosowych, mnożnik Wild danego bębna wzrośnie o 1, a miernik progresji również wzrośnie o 1. Po wypełnieniu wszystkich 3 czerwonych nacięć w mierniku progresji lub zebraniu 6 kokosów z bębna, otrzymasz 3 dodatkowe darmowe obroty.

Wyląduj 3 lub więcej scatterów lub wykup darmowe obroty, aby zdobyć dużą wygraną.

Wyląduj 3 lub więcej scatterów lub wykup darmowe obroty, aby zdobyć dużą wygraną.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

RTP, Variance i maksymalna wygrana

RTP podstawowego slotu wynosi 96,20%, a RTP funkcji bonusowego zakupu gry wynosi 97%. Możesz więc spodziewać się przyzwoitych zwrotów z tego slotu, zwłaszcza z funkcji bonusowego zakupu. Wariancja tego slotu jest bardzo wysoka, więc musisz poczekać na duże wygrane. Możesz łatwo tolerować wysoką wariancję, ponieważ maksymalna wygrana wynosi 49,999x Twojego zakładu.

Ciesz się potężnymi funkcjami w podstawowym slocie w automacie Iron Bank

Ciesz się potężnymi funkcjami w podstawowym slocie w automacie Iron Bank

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Czy Iron Bank Online Slot jest tego wart?

Nie ma wątpliwości, że wideoslot online Iron Bank firmy Relax gaming to świetna gra, którą powinieneś wypróbować. Potencjał tego slotu jest ogromny, ponieważ jeden spin może nagrodzić Cię kilka tysięcy razy od stawki.

Maksymalna wygrana 49,999x zakładu w połączeniu z kilkoma rodzajami darmowych spinów i fantastycznymi funkcjami bonusowymi w podstawowym slocie zapewnia przyjemne doświadczenie.

Istnieje kilka slotów z potężnymi darmowymi spinami jak ten. Nie ma jednak zbyt wielu slotów ze świetnymi funkcjami bonusowymi w slocie podstawowym, jak tutaj.

Krótko mówiąc, nie możemy wskazać żadnego znaczącego problemu z tym slotem. Został on zaprojektowany doskonale, a motyw heistu bankowego jest czymś, co pokochasz.

Darmowe spiny można przedłużyć, a wypróbowanie trzech różnych rodzajów darmowych spinów sprawi Ci przyjemność. Naszym zdaniem trudno wybrać, który typ jest najlepszy, ale najmniej podobał nam się multiplier collect free spins. Być może, będziesz miał inne doświadczenie, więc spróbuj sam i doświadcz tego fantastycznego slotu już teraz.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Slot Iron Bank - FAQ

Jak wysoka jest maksymalna wygrana na slocie Iron Bank?

Maksymalna wygrana to 49,999x Twojego zakładu, co jest więcej niż wystarczające, aby każdy był podekscytowany.

Jak wysokie jest RTP slotu online Iron Bank?

RTP wynosi 96,20% w przypadku podstawowego slotu, a w przypadku funkcji bonusowego kupna jest to 97%.

Czy możesz wyjaśnić, jak działa funkcja Full Reel Wild w slocie Iron Bank?

Full Reel Wilds pojawią się na środkowych czterech bębnach i mają mnożnik w zakresie od 2x do 10x.

Czy w slocie Iron Bank są darmowe spiny?

Możesz otrzymać darmowe spiny poprzez wylądowanie 3 lub więcej Scatterów na bębnach. Istnieją 3 różne rodzaje darmowych spinów z symbolami tajemnicy, rozszerzającymi się Wildami i funkcjami zbierania mnożników.

Ile dróg do wygranej jest w slocie Iron Bank?

Będziesz mógł skorzystać z 4,096 sposobów na wygraną, które pomogą Ci łatwo tworzyć wygrane i wygrywać duże.

Czy można grać w slot Iron Bank za darmo?

Tak, możesz zagrać w slot Iron Bank za darmo właśnie tutaj na BETO. Mamy demo tej gry, które powinieneś wypróbować, aby dowiedzieć się o niej więcej.