MENU

Automat Buffalo Toro - Darmowa gra i recenzje (2023)

Kliknij tutaj, aby zagrać

Buffalo Toro od ELK Studios

Gra na prawdziwe pieniądze? – Wybierz bonus

Recenzja Buffalo Toro

Buffalo Toro

Seria slotów Toro przez ELK Studios staje się jeszcze lepsza dzięki dodaniu slotu Buffalo Toro. Ta gra slotowa wprowadza nowe funkcje i szaloną maksymalną wygraną 50,000x Twojego zakładu. Toro Goes Wild, Free Spins, Matador Respins i inne funkcje są tam, aby Cię zabawić. Najpotężniejszą funkcją jest Super Bonus z Rampage Reels.

W tej recenzji Buffalo Toro, poprowadzimy Cię i pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości, które możesz mieć. Jeśli przeczytasz do końca, poznasz zalety i wady gry na slocie Buffalo Toro.


Data wydania: 26.08.2022
Zmienność
Maks. wygrana: X50000

Autor: Jasmin Williams | Ostatnia aktualizacja recenzji: 31 Marzec 2023 | Sprawdzenie faktów przez: Kim Birch

CERTIFIED CERTIFIED
Jasmin Williams, nasz Chief Content Officer, pracuje w angielskiej branży kasynowej od ponad dekady i jest uważana za eksperta w dziedzinie kasyn i gier slotowych. O Jasmin Williams

Funkcje automatu

Kup bonus

Kup bonus

Gamble

Gamble

Jackpoty

Jackpoty

Popularne

Nowość

% RTP

Jackpoty

Sposoby na wygraną

Emocje

Zalety

Maksymalna wygrana 50.000x stawka

Duża liczba funkcji bonusowych

Darmowe spiny z ulepszeniem symboli

Kołowrotki Rampage

Możliwość kupowania bonusów

Wady

Niski RTP

Wysoka wariancja

Fakty o automacie

Producent ELK Studios

Zmienność

RTP% 94.00

Rodzaj gry Automaty

Jackpot Nie


Geekowskie szczegóły

Minimalna stawka 0.20

Maksymalna stawka 50.00

Bębny 6

Rzędy 4

Tematyka gry

Walka byków


Funkcje gry

Zwiększanie poziomu Losowy mnożnik Funkcja kupowania Symbol Swap Zbieranie energii Dodatkowe darmowe spiny Sticky Wilds Respiny Bonusowe symbole Mnożnik Symbole Scatter Darmowe spiny Wild


Postacie

Bawół


Wygraj do 50.000x swojego zakładu w slocie online Buffalo Toro

Wygraj do 50.000x swojego zakładu w slocie online Buffalo Toro

Witamy w grze slotowej Buffalo Toro

Historia Toro jest kontynuowana, gdy podróżuje on na zachód, aby uratować malejącą populację złotych bawołów. Matador stoi za Toro, aby zebrać złote pióra bawołów.

Będziesz miał okazję zobaczyć pojedynek pomiędzy Matadorem i Toro po raz kolejny w slocie Buffalo Toro. Jednak tym razem możesz wygrać znacznie więcej niż we wcześniejszych podobnych video slotach.

Slotten posiada 6 bębnów, 4 rzędy oraz Max Win w wysokości 50,000x Twojego zakładu.

ELK Studios uczyniła serię Toro wyjątkową poprzez stworzenie szczegółowych postaci i wprowadzenie nowych funkcji. Najbardziej ekscytującą cechą tego slotu jest Super Bonus Game z funkcją Rampage Reels. Nawet zwykłe darmowe spiny są całkiem satysfakcjonujące ze względu na możliwość ulepszenia innych wysoko płatnych symboli w symbole bawoła.

Nie będziesz rozczarowany jakością funkcji w grze Buffalo Toro. Funkcje widziane wcześniej, jak Walking Wild i Toro Goes Wild, powracają w tym slocie. Wprowadzono również Multiplier Wild, aby łatwo tworzyć większe wygrane.

Jesteśmy pewni, że chcesz wiedzieć więcej o tych funkcjach, więc wkrótce omówimy je szczegółowo.

Wideo: Automat Buffalo Toro - Darmowa gra i recenzje (2023)

Gra na automacie Buffalo Toro

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Temat Dzikiego Zachodu i niesamowity design

Temat i projekt

Temat tego slotu łączy w sobie różne elementy i dostarcza wrażeń nieporównywalnych z niczym innym. Matador i Toro dobrze wkomponowali się w tematykę tego slotu. Matador zapuścił wąsy i nosi broń, aby polować na rzadkie zwierzęta. Z drugiej strony, Toro jest widziany w indiańskim nakryciu głowy z piórami.

Tło to masywny kanion z bardzo małą ilością roślinności i małą rzeką. Wygląda to na trudne miejsce do życia i tak bardzo różni się od tła innych slotów Toro. Dla uzupełnienia rozgrywki odtwarzana jest kojąca kowbojska ścieżka dźwiękowa .

W skrócie, temat tego slotu jest doskonały, podobnie jak inne sloty z tej serii.

Symbole

Symbole owysokiej wartości to dzikie zwierzęta: bawoły, orły, puma, wilki i niedźwiedzie. Wysoko płatne symbole wypłacą Ci od 2.4x do 6x Twojej stawki za wygraną kombinację sześciu sztuk.

Z drugiej strony, symbole o niskiej wypłacie to symbole kart w różnych kolorach. Symbole kart wypłacają od 0.80x do 1.6x Twojego zakładu za wygraną kombinację sześciu kart.

Symbolebonusowe to złote monety z bawołami na nich. Symbol Matador to Matador z wąsami, a Walking Wild to Toro w swoim nowym awatarze.

Symbol Wild jest jak litera t w logo tego slotu z napisem 'Wild'.

3 lub więcej symboli bonusowych uruchomi rundę bonusową Free Spins

3 lub więcej symboli bonusowych uruchomi rundę bonusową Free Spins

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Jak grać na slocie Buffalo Toro?

Wyjaśnijmy, jak można łatwo zagrać w ten slot.

 • Naciśnij duży przycisk z zakrzywioną strzałką, aby bębny zaczęły się kręcić.
 • Przycisk auto umożliwi Ci wykonanie od 10 do 100 spinów na autopilocie.
 • Przyciskcoins ustawi Twój zakład pomiędzy minimalnym zakładem 0,20€ a maksymalnym 50€.
 • Przycisk menu na górze po lewej stronie otwiera tabelę wypłat i daje dostęp do ustawień, zasad i promocji.
 • Tabela wypłat zawiera listę symboli, a ustawienia dają dostęp do takich opcji jak muzyka i szybka gra.
 • Zasady wyjaśnią szczegółowe zasady gry.
Ulepsz wysoko płatne symbole w symbole bawoła podczas premii Free Spins

Ulepsz wysoko płatne symbole w symbole bawoła podczas premii Free Spins

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Jak wygrać w tej grze slotowej

Ten slot nie posiada linii wypłat, ale różne sposoby na wygraną. Oferuje on 4,096 sposobów na wygraną, więc możesz łatwo zdobyć wygraną.

Aby uzyskać wygraną, musisz umieścić pasujące symbole na sąsiadujących bębnach od lewej do prawej. Zazwyczaj do wygranej potrzebne są 3 takie same symbole, ale w przypadku symbolu bawoła można wygrać za pomocą 2 takich samych symboli.

2 lub więcej symboli Matadora wyzwoli Respiny Matadora.

2 lub więcej symboli Matadora wyzwoli Respiny Matadora.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Potężne funkcje bonusowe Buffalo Toro

Będziesz mógł cieszyć się takimi funkcjami jak Walking Wilds, Multiplier Wilds, Toro Goes Wild, Matador Respins, Free Spins i Super Bonus z Rampage Reels. Wyjaśnijmy, jak działają te funkcje.

Walking Wilds i Multiplier Wilds

Toro jest symbolem Walking Wild, który będzie poruszał się w kierunku lewej strony po jednym bębnie na raz i nagradzał Cię Respinami na każdym kroku. Symbol Multiplier Wild pojawi się z mnożnikiem 2x lub 3x i pomoże Ci stworzyć bardziej lukratywne wygrane.

Funkcja Respin Matadora

Wylądowanie 2 lub więcej symboli Matadora na bębnach da Ci Matador Respin. Symbole Matadora są lepkie podczas Respin, a wylądowanie większej ich liczby da Ci kolejny Respin. Jeśli Toro pojawi się podczas tej funkcji, otrzymasz funkcję Toro Goes Wild po ostatnim spinie.

Funkcja "Dziki Toro

Kiedy wylądujesz symbolem Toro i na bębnach znajdzie się przynajmniej jeden Matador, uruchomiona zostanie funkcja Toro Goes Wild. W tej funkcji, Toro porusza się w pionie i poziomie, aby zaatakować Matadorów i strącić ich. Toro pozostawi za sobą symbole wild, dzięki czemu będziesz mógł zdobyć łatwą wygraną.

Darmowe spiny

Wylądowanie 3 lub więcej symboli bonusowych w grze podstawowej spowoduje uruchomienie Free Spins. Oto szczegóły dotyczące liczby darmowych obrotów, które otrzymasz.

 • 3 symbo le bonusowe = 8 darmowych obrotów
 • 4 symbole bonusowe = 12 darmowych obrotów
 • 5 symboli bonusowych = 16 darmowych spinów
 • 6 symboli bonusowych = 20 darmowych spinów

Symbole Gold Buffalo będą zbierane podczas tej funkcji. Za każdym razem, gdy zbierzesz 3 symbole Gold Buffalo, najniższy symbol premium zostanie ulepszony do symbolu buffalo. Musisz zebrać 12 symboli Złotego Bizona, aby ulepszyć wszystkie wysoko płatne symbole do symboli bizonów.

2 lub więcej symboli premii spowoduje ponowne uruchomienie Free Spins. Otrzymasz 4 dodatkowe Free Spins za wylądowanie 2 symboli bonusowych. 3 lub więcej symboli bonusowych przedłuży Free Spins zgodnie z liczbami, które podaliśmy powyżej.

Zebranie symboli Złotego Bizona spowoduje ulepszenie symboli w slocie Buffalo Toro

Zebranie symboli Złotego Bizona spowoduje ulepszenie symboli w slocie Buffalo Toro

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Runda Super Bonus i funkcja X-iter

Funkcja Super Bonus z bębnami Rampage

Symbol Super Bonus może wylądować tylko na szóstym bębnie. Możesz uruchomić Super Bonus z Rampage Reels poprzez wylądowanie przynajmniej 1 symbolu Super Bonus z 2 lub więcej normalnymi symbolami bonusowymi.

Super Bonus nagrodzi Cię również Free Spins w taki sam sposób jak tryb bonusowy, ale posiada on funkcję Rampage Reels. Po zebraniu 3 symboli Gold Buffalo, symbol o wysokiej wartości zostanie ulepszony, a funkcja Rampage Reels zostanie przyznana.

W funkcji Rampage Reels otrzymasz od 1 do 5 Rampage Reels. Rampage Reels to bębny, na których pojawiają się tylko symbole bawołów, które pomagają stworzyć kilka zwycięskich kombinacji.

Zebranie 3, 6, 9 i 12 symboli Golden Buffalo da Ci maksymalnie odpowiednio 2, 3, 4 i 5 Rampage Reels.

Funkcja X-iter

Dzięki funkcji X-iter możesz kupić funkcje, które chcesz bezpośrednio płacąc określoną kwotę. Poniżej znajdują się cechy, które możesz kupić i ich koszty.

 • Matador Respin: 10x Twojego zakładu
 • Toro Goes Wild: 25x Twojego zakładu
 • 3 Rampage Spins: 50x Twojego zakładu
 • Bonus Game lub Free Spins: 100x Twojego zakładu
 • Super Bonus z bębnami Rampage: 500x Twojego zakładu
Ciesz się od 8 do 20 darmowych spinów, które mogą być ponownie wykorzystane.

Ciesz się od 8 do 20 darmowych spinów, które mogą być ponownie wykorzystane.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

RTP, Zmienność i Max Win

Gdy odpalisz ten slot w kasynie na żywo, otrzymasz RTP na poziomie 94%. RTP jest niższe od średniego RTP wynoszącego 96% o 2%, co z pewnością jest małą wadą gry w ten slot.

Zmienność tego slotu wynosi 8 na 10, co oznacza wysoką zmienność.

Oferowana tutaj Max Win wynosi 50,000x Twojego zakładu i jest to jeden z największych Max Wins, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Możesz więc uzyskać najwyższy Max Win, jeśli jesteś skłonny tolerować niższy RTP.

Ciesz się doskonałym połączeniem funkcji i wzornictwa w slocie Buffalo Toro

Ciesz się doskonałym połączeniem funkcji i wzornictwa w slocie Buffalo Toro

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Czy slot Buffalo Toro Online jest tego wart?

Gra slotowa Buffalo Toro nie powinna być porównywana do innych slotów z tej serii, ponieważ wyróżnia się na więcej sposobów niż jeden. Posiada funkcje podobne do innych slotów, jak funkcja Walking Wild i funkcja Toro Goes Wild. Wprowadzenie Rampage Reels zmieniło wszystko, ponieważ możesz teraz układać bębny z najwyżej płatnym symbolem i wygrywać duże sumy.

ELK Studios nie poszedł na kompromis z jakością żadnego slotu w serii Toro. Jedyną kwestią, która się wyróżnia jest niski RTP, ale Max Win w wysokości 50,000x Twojej stawki pomoże Ci go zaakceptować. Podoba nam się również nowy temat, który wnosi świeżość i zabawę do tego slotu.

Ultra rzadkie Golden Buffalos pomogą Ci ulepszyć symbole i uruchomić Rampage Reels. W Super Bonus Game możesz wypełnić do 5 bębnów symbolami bawołów i zbliżyć się do Max Win. Najlepsze jest to, że możesz kupić Super Bonus bezpośrednio, jeśli jesteś skłonny podjąć ryzyko.

Polecamy wypróbować slot Buffalo Toro w polecanych przez nas kasynach online. Nie jest to gra dla każdego, ale ma duży potencjał wygranej i wartość rozrywkową.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

FAQs Slot Buffalo Toro

Ile wynosi maksymalna wygrana w slocie online Buffalo Toro?

Max Win to 50,000x Twojego zakładu, co jest jednym z najlepszych powodów, aby spróbować tego slotu. Największą szansę na zdobycie Max Win masz w funkcji Super Bonus.

Jakie jest RTP i zmienność slotu Buffalo Toro?

RTP jest rozczarowujące, ponieważ ten slot oferuje RTP tylko na poziomie 94%. Wariancja tego slotu wynosi 8 na 10, co nie jest najwyższą wartością, ale nadal jest wysoka.

Czy mogę zagrać w Free Spins na slocie Buffalo Toro?

Tak, ten slot posiada regularne Free Spins oraz Super Bonus z Rampage Reels. Free Spins pozwoli Ci na ulepszenie wysoko płatnych symboli w symbole bawoła. W Super Bonusie będziesz mógł również skorzystać z Rampage Reels.

Jak działa funkcja Toro Goes Wild w automacie Buffalo Toro?

Kiedykolwiek Toro wyląduje za symbolem Matadora na bębnach, funkcja ta zostanie uruchomiona. Toro wybija wszystkich Matadorów na bębnach i pozostawia za sobą jokery, które pomagają w tworzeniu wygranych.

Jak działają bębny Rampage w slocie wideo Buffalo Toro?

Rampage Reels to specjalne bębny, na których tylko symbole bawołów pokrywają cały bęben. Rampage Reels są uruchamiane po zebraniu 3 symboli Golden Buffalo w Super Bonusie. W tej funkcji otrzymasz od 1 do 5 Rampage Reels.

Czy slot Buffalo Toro to oszustwo?

Nie, ELK Studios jest twórcą tego slotu, a oni są licencjonowani przez najbardziej godne zaufania organy, takie jak UK gambling commission i Malta Gaming Authority. Krótko mówiąc, możesz być w 100% pewien, że ten slot nie jest oszustwem.

Czy można zagrać w slot Buffalo Toro za darmo?

Tak, możesz cieszyć się funkcjami takimi jak Toro Goes Wild, Rampage Reels i Free Spins grając w demo slotu Buffalo Toro za darmo tutaj na BETO.