MENU
KWIECIEŃ 2024

Darmowe bingo – Zalety grania w bingo online

Online Bingo jest ulepszoną wersją salonów bingo na żywo.


Bingo offline w porównaniu z grą w Bingo online

Online Bingo jest ulepszoną wersją salonów bingo na żywo.

Autor: Jasmin Williams | Ostatnia aktualizacja recenzji: 17 Sierpień 2022 | Sprawdzenie faktów przez: Kim Birch

CERTIFIED CERTIFIED
Jasmin Williams, nasz Chief Content Officer, pracuje w angielskiej branży kasynowej od ponad dekady i jest uważana za eksperta w dziedzinie kasyn i gier slotowych. O Jasmin Williams

Chociaż idea gry w bingo online i gry w klubach bingo jest zasadniczo czymś bardzo podobnym, doświadczenie bingo online może być unikalne w porównaniu z rzeczywistą salą bingo. W obu tych grach istnieją szanse na interakcję, ale to jest punkt, który może zakończyć tę debatę.

Nowy wzrost popularności bingo online i bojkot palenia na całym świecie to główne powody upadku stacjonarnych sal bingo. Wiele stron zaczęło oferować bingo w ostatnich latach, z udogodnieniami takimi jak gry i czaty. Ponadto, wraz z pojawieniem się smartfonów i innych ekscytujących aplikacji do gier, wszechobecność bingo online gwałtownie wzrosła.

Pomimo szumu wokół bingo online, w wielu stacjonarnych klubach bingo można znaleźć fanów cieszących się prawdziwą grą. Pozostaje jednak pytanie, jakie są istotne różnice w grze w bingo online w porównaniu z grą w klubach i co sprawia, że bingo online jest tak wciągające?

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Sale Bingo - stary sposób gry w Bingo

Ludzie w stacjonarnej sali Bingo.

Ludzie w stacjonarnej sali Bingo.

Bingo to gra o czystym szczęściu. A jednak, o dziwo, od dawna stanowi oparcie dla głównych graczy. Podstawową wiedzą, którą musisz zdobyć, aby trafić do bingo, jest skupienie uwagi na wywoływanych numerach i sprawdzenie, czy są one podobne do tych na karcie zdrapce, czy też nie. Słyszysz, że numer jest wywoływany, dopóki jakiś gracz z podobnymi numerami nie zadeklaruje swojej wygranej.

Chociaż kluby bingo jednoczą dużą grupę widzów, którzy lubią oglądać graczy wygrywających w oparciu o czyste szczęście, notoryczność tych klubów stale spada z powodów takich jak:

 • Uchwalenie podatku.
 • Spadek jackpotów z powodu nowych przepisów.
 • Ogólnokrajowe zakazy palenia.
 • Stopniowy wzrost liczby graczy wybierających grę online zamiast korzystania z niej w salach bingo.

Jednym z powodów, który motywuje graczy do gry w bingo online jest to, że nie będzie potrzeby podróżowania do klubów bingo, ponieważ można cieszyć się podobnym doświadczeniem w domu, przed ekranem.

Wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie z internetem, a skończysz w morzu gier bingo obecnych online.

Wiele klubów bingo zostało zamkniętych z powodu zmian podatkowych, ale gracze nadal grają w bingo online, które oferuje więcej różnych kul, czyli 75, 80 i 90.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Różnica między grą online a offline

Wadą klubu bingo jest to, że jest on odpowiednio zlokalizowany, a gracze muszą podróżować, aby do niego dotrzeć. Natomiast teraz, wraz z pojawieniem się bingo online, możesz grać w nie w dowolnym miejscu w dogodnym dla siebie czasie, pod warunkiem, że jesteś podłączony do Internetu.

Szybsze gry w internetowym Bingo

Teraz już wiemy, jaka jest istotna różnica między wersją online i offline bingo. Wiadomo jednak, że obie wersje zapewniają ekscytującą jazdę. Jednak zakres każdej z nich jest zupełnie inny. Edycja online oczekuje na zapewnienie wydajnej gry na ekranach, podczas gdy wersja fizyczna ma na celu zapewnienie zdrowego doświadczenia społecznego.

Więcej opcji dla graczy bingo

Niezależnie od dużej różnicy w zakresie obu wersji, gra online ma znacznie więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o różnorodność. Niestety, w stacjonarnej sali bingo możesz doświadczyć tylko wersji 75-ball i 90-ball, podczas gdy w wersji online jest o wiele więcej do gry i zabawy.

Jak już wcześniej wspomniano, najbardziej widoczną wadą Online Bingo mogą być inne aktywności, którymi mógłbyś cieszyć się osobiście, będąc obecnym w sali bingo.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Aspekt towarzyski gry w Bingo

Spotkania towarzyskie w Bingo zawsze były ważne

Spotkania towarzyskie w Bingo zawsze były ważne

To, co fascynuje większość graczy do gry w klubie bingo, to fakt, że otrzymują oni szansę na interakcję z innymi ludźmi. Jednak bingo online pokonało również ten problem, wprowadzając czaty, dzięki którym można wejść w interakcję z innymi. Jeśli jesteś początkującym graczem w bingo, musisz upewnić się, że znasz część języka używanego w grze, zanim wejdziesz do klubu bingo, ponieważ osoby uwielbiają używać epitetów do rzeczy występujących w grach.

Dlaczego warto grać w Bingo?

Banter i koleżeństwo mogą być jednym z głównych powodów, dla których chcesz grać w bingo, ale generalnie większość ludzi gra dla wygranej. Inną istotną różnicą między wersją online a offline jest wysokość nagród. Większość hal bingo liczy liczbę zakupionych losów, a następnie określa ich część jako wygraną w jackpocie. Tak więc wartość nagrody może się znacznie różnić, ale nie martw się, kluby przede wszystkim zapewniają przystojne nagrody jackpot.

Z drugiej strony, wysokość jackpota w bingo online może sprawić, że oczy same się otworzą. Funkcja progresywnej wygranej w wersji online odgrywa kluczową rolę w określeniu wysokości jackpota. Udział każdego sprzedanego losu dodaje się do puli jackpota, aż do momentu, kiedy ktoś będzie miał szczęście i zgarnie całą kwotę.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

11 powodów, dla których warto grać w Online Bingo

Powody, dla których warto grać w Bingo online

Powody, dla których warto grać w Bingo online

Z biegiem lat bingo stało się znaną grą, w którą można grać. Dzięki wielu zaletom, gra ta zyskała dużą popularność i uwagę. Oto wszystkie powody, dla których powinieneś grać w bingo online!

 • Bez wychodzenia z domu! Kolejny deszczowy lub leniwy dzień? Cóż, kto nie lubi gier, którymi można cieszyć się w zaciszu własnego domu? Dzięki temu, że bingo online jest zawsze wybawieniem, nie musisz się martwić o nudę!
 • Graj, gdy jesteś poza domem! Dzięki aktualizacjom oprogramowania i łatwości posiadania specjalnych aplikacji na stronach, możesz teraz grać w swoje gry w podróży. I to bez wysiłku!
 • Gry przez całą dobę! Bez ograniczeń czasowych! Z nowymi grami odbywającymi się 24/7, zawsze jest wybór grania kiedy i jak chcesz.
 • Różnorodność stron. Kto nie kocha dobrej odmiany do wyboru? Z wieloma dostępnymi stronami, robi się ciekawie, gdy masz możliwość decydowania o swoich preferencjach. Różne strony, różne doświadczenia z gry!
 • Bez płatności! Wewnętrzna/online gra w Bingo, która zapewni Ci dobrą zabawę i to za darmo! Czego jeszcze potrzebujemy?
 • Bonus bez depozytu. Strony oferują darmowy bonus bez depozytu przy dołączeniu, co pozwala na próbne sprawdzenie strony i zagranie w gry przed dokonaniem płatności.
 • Nie musisz się obawiać, że przegapisz swoje ulubione gry! Tak jest! Nie musisz się martwić, że coś przegapisz, ponieważ bingo online pozwala na wstępne kupienie biletów. I to z szansą na automatyczną wygraną! Ponieważ strona rozpoznaje Twój bilet, nie ma znaczenia, czy pamiętasz, jak się logowałeś, czy nie. Jeśli zakupiłeś zwycięski kupon, automatycznie będziesz miał szansę na wygraną!
 • Gry hazardowe stały się łatwiejsze! System jest tam, aby zaznaczyć, jeśli zapomniałeś zaznaczyć numer. Więc jeśli kupiłeś zwycięski bilet, zawsze jesteś po zwycięskiej stronie z korzyścią, że możesz kupić więcej biletów bez obawy o brak numeru!
 • Bonus dla nowego gracza. Różniąc się od strony do strony, z całą resztą zabawy, którą oferuje ta gra, prawie wszystkie strony oferują bonus dla nowego gracza.
 • Setki odmian! Im więcej, tym weselej! W bingo online, zawsze jest wiele różnych gier, które te strony oferują. Od różnych wersji do ich unikalnych gier, będziesz zachwycony, że znajdziesz tak wiele opcji, których nie można znaleźć gdzie indziej.
 • Szansa na spotkanie towarzyskie! Z bingo jest grą, która prowadzi graczy do komunikacji i socjalizacji, ta tradycja jest kontynuowana online, jak również bingo online pozwala im zdecydować się na gry na czacie i media społecznościowe. W ten sposób bingo jest częścią społeczności.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Wady gry w Bingo w trybie offline

Tutaj widzimy kilka narzędzi Bingo offline!

Tutaj widzimy kilka narzędzi Bingo offline!

Jak dotąd, przy wszystkich zaletach i zabawach, jakie ma do zaoferowania bingo online, gracze nie mają nic do stracenia! Oprócz tego, że mogą zagrać w fizyczną/żywą grę.

Opcja gry w salach jest zawsze kusząca i zabawna dla graczy bingo. Jednak gra w salach bingo może mieć również kilka wad.

 • Ograniczona opcja - z tylko 90ballowymi grami, oferta w halach bingo jest dość ograniczona w porównaniu do bingo online, które oferuje wiele opcji.
 • Stres na żywo! Co jeśli w końcu stracisz koncentrację w grze na żywo i przegapisz jakiś numer? W przeciwieństwie do bingo online, zawsze istnieje to ryzyko utraty na potencjalnej wygranej, co zapewnia Ci wygraną niezależnie od pominięcia numeru.
 • Dzwoniący dobingo - niektórzy dzwoniący do bingo mogą być zbyt cisi lub zbyt szybcy. Być może nie możesz ich jednoznacznie rozgryźć, a to może doprowadzić do Twojej przegranej. Przy tak niejasnej grze, jest to wysoce ryzykowne. Poza tym nie masz możliwości wyboru gry, która Ci się podoba, tak jak w przypadku bingo online.
 • Gry na żywo i chaos! Wszyscy tego doświadczyliśmy! W przypadku bingo na żywo zawsze istnieje szansa, że Twoja prośba zostanie niezauważona lub że wśród innych osób powstanie zamieszanie. W przeciwieństwie do bingo online, które jest generowane, aby poznać zwycięskie bilety w trakcie gry.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Nie bój się spróbować gier Bingo na żywo oferowanych Online

To bardzo typowe dla nowych graczy, że czują się przytłoczeni przez bingo online. Nauka gry może wydawać się trudna, ale to tylko kwestia czasu, że opanujesz podstawy. Większość stron bingo oferuje bardzo podobne ustawienia, co ułatwia graczom lepsze zrozumienie gry po odwiedzeniu kilku stron.

Bardziej znaczące markowe strony mają tendencję do oferowania innych platform dla odwiedzających, co sprawia, że na początku wyglądają na zdradliwe i onieśmielające. Jednak zaledwie kilka minut wędrówki po witrynie może sprawić, że rzeczy będą wyglądać o wiele łatwiej.

Pomijając te kwestie i czas przetwarzania płatności, bingo online ma niewiele wad. Istnieje fantastyczna różnorodność ofert na wszystkich stronach i nadal masz szansę na spotkania towarzyskie.

Mając na uwadze wiele opcji stron, które masz na talerzu, przedstawiamy BETO dla ułatwienia. Wykorzystując całe nasze doświadczenie z klubów stacjonarnych, przelaliśmy je wszystkie na stworzenie najlepszych przewodników po Bingo online do Twojej dyspozycji. Teraz możesz być spokojny, że możesz cieszyć się zabawą w Bingo, nie martwiąc się o dzień/czas czy pieniądze.

Dzięki różnorodności doskonałych stron, unikalnych gier i różnych stylów do wypróbowania, teraz nie ma już na co czekać! Chwyć za telefon i sprawdź recenzje Bingo na BETO, aby znaleźć miejsce odpowiednie dla Twojego stylu gry!

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Bonus Online Bingo - Pamiętaj, aby odebrać swoje freebies!

Bonus Online Bingo - Pamiętaj, aby odebrać swoje freebies!

Bonus Online Bingo - Pamiętaj, aby odebrać swoje freebies!

Wszyscy kochamy doskonałe oferty bingo, dlatego kuszące oferty powitalne stron bingo są zawsze na tak ze strony graczy szukających odrobiny gratisów.

Aby przyciągnąć nowych klientów, oferty powitalne zawsze oferują lepszą wartość niż oferty dla stałych klientów. Nawet z ich różnicami i odmianami, wciąż są zbyt kuszące, by się im oprzeć!

Upewniliśmy się, że wymieniamy tylko najlepsze sale bingo z prawdziwymi recenzjami, które możesz sprawdzić. Na co więc czekasz? Tutaj na BETO możesz przeczytać więcej o bingo online, sprawdzić recenzje i ekskluzywne oferty bingo, z których możesz skorzystać.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Bingo online i offline

Pytania o różnicę między bingo online a grą stacjonarną w salach bingo

Jakie są ograniczenia wiekowe w polisach bingo?

Minimalny wiek dla hazardu internetowego różni się w zależności od kraju. W niektórych krajach 18 lat jest uważane za W niektórych krajach 18 lat jest uważane za wystarczający wiek, inne kraje nadal zezwalają na to w wieku 21 lat. Zawsze bezpieczniej jest sprawdzić lokalne prawo i zapoznać się z warunkami/polityką strony bingo, na której zdecydowałeś się grać.

Jakie jest porównanie bingo online do salonów bingo?

Podstawy są w większości takie same, niezależnie od tego, czy chodzi o grę online czy fizyczną/życiową. Jednakże, pamiętając o różnicach i zaletach, zawsze mamy bingo online jako zwycięzcę.

Czym są bonusy w Bingo?

Nieograniczone fundusze, które są umieszczone na Twoim koncie do gry! Większość stron oferuje je nowym graczom, aby zachęcić ich do gry i rejestracji oraz obecnym klientom jako nagrodę za ich lojalność!

Czy istnieją jakieś przepisy podatkowe?

Jest to kolejne pytanie, na które nie możemy odpowiedzieć, ponieważ przepisy podatkowe różnią się w różnych regionach. Ale w krajach europejskich, jeśli strona ma prawidłowe licencje na gry, to jest wolna od podatku.

Czy jest szansa, że wygram?

Oczywiście!!! Przy dobrym szczęściu i odpowiednich szansach zawsze znajdzie się dla Ciebie dobra wiadomość. Bingo to gra, która nie wymaga od graczy żadnej strategii ani umiejętności, a zwycięzcy są wybierani losowo na podstawie wywołanych liczb.

Czy muszę pobrać jakieś oprogramowanie do bingo?

Nie jest to konieczne. Chociaż wiele stron będzie wymagać oprogramowania, aby uzyskać dostęp do ich pełnego zestawu gier, na szczęście istnieje również wiele stron, na których możesz grać w swoje gry łatwo przez przeglądarkę internetową lub telefon komórkowy.