MENU
Szukaj
Automaty

True Grit Redemption Graj Za Darmo

True Grit Redemption Demo slotu

True Grit Redemption Graj Za Darmo
Zagraj teraz
Kliknij tutaj, aby zagrać

True Grit Redemption od Nolimit City

Gra na prawdziwe pieniądze? – Wybierz bonus

Recenzja True Grit Redemption Ocena gwiazdkowaOcena gwiazdkowa

Czech: True Grit Redemption Demo

Zobacz, jak kowbojska załoga próbuje ugasić pragnienie sprawiedliwości w slocie True Grit Redemption od Nolimit City. Poznaj nowe funkcje, a niektóre kultowe funkcje, z których słynie Nolimit City, pojawiają się w tym slocie. Ma 6 bębnów i unikalny układ , który wkrótce poznamy. Funkcje to xNudge Wild, xWays, Wild Transform, Torture Spins i inne . Możesz być pewien, że grając na tym slocie zawsze będziesz miał na co czekać.

W tej recenzji automatu True Grit Redemption wyjaśnimy, dlaczego ten slot powinien zostać dodany do kolekcji slotów, w które grasz regularnie.


Data wydania: 21.12.2021
Zmienność Zmienność włączona Zmienność włączona Zmienność włączona Zmienność włączona Zmienność włączona
Maks. wygrana: X20220

Autor: Julius De Vries | Ostatnia aktualizacja recenzji: 15 Maj 2024 | Sprawdzenie faktów przez: Kim Birch

CERTIFIED CERTIFIED
Julius de Vries recenzuje bonusy kasynowe i warunki tutaj na BETO™, więc nasi czytelnicy nie dadzą się nabrać na podejrzanych operatorów w tej branży. Jest on również zweryfikowanym ekspertem w dziedzinie gier. O Julius De Vries

Oceny ekspertów od automatów BETO

Popularne

Ocena gwiazdkowa
Ocena gwiazdkowa

Nowość

Ocena gwiazdkowa
Ocena gwiazdkowa

% RTP

Ocena gwiazdkowa
Ocena gwiazdkowa

Jackpoty

Ocena gwiazdkowa
Ocena gwiazdkowa

Sposoby na wygraną

Ocena gwiazdkowa
Ocena gwiazdkowa

Emocje

Ocena gwiazdkowa
Ocena gwiazdkowa

Wideo: Rozgrywka i wielka wygrana

Zagraj teraz

Funkcje automatu

Bonus

Kup bonus

Gamble

Gamble

Jackpoty

Jackpoty

Zalety Zalety

Zalety

OtwartyMaksymalna wygrana w wysokości 20 220-krotności zakładu

OtwartyxWays, xNudge Wild i Infectious xWays

OtwartyDarmowe obroty z odblokowanymi pozycjami i wyższymi sposobami na wygraną

OtwartyWyższy RTP za zakup bonusów

OtwartyNatychmiastowe nagrody pieniężne

Wady Wady

Wady

Zamknij Wysoka zmienność

Fakty o automacie

Automaty Producent Nolimit City

Automaty Zmienność Zmienność włączona Zmienność włączona Zmienność włączona Zmienność włączona Zmienność włączona

Automaty RTP% 94.04

Automaty Rodzaj gry Automaty

Automaty Jackpot Nie


Zakres zakładów i układ gry

Automaty Minimalna stawka 0.20

Automaty Maksymalna stawka 100.00

Automaty Bębny 6

Automaty Rzędy 4

Funkcje gry

Funkcja kupowania Symbol Swap Wygrane kaskadowe Sticky Wilds Zakres RTP Mnożnik Symbole Scatter Darmowe spiny Wild


Postacie

Kowboje


Wszystkie pozycje są odblokowywane podczas darmowych obrotów w slocie True Grit Redemption

Wszystkie pozycje są odblokowywane podczas darmowych obrotów w slocie True Grit Redemption

Witamy na automacie online True Grit Redemption

Slot True Grit Redemption, podobnie jak wiele innych slotów demo Nolimit City, jest mrocznym i niebezpiecznym slotem. Ten slot opowiada o dążeniu do zemsty, a w tym dążeniu jest mnóstwo akcji. Stary styl przeniesie Cię w czasie, ale możemy zapewnić, że funkcje są najnowsze.

Zauważysz, że ten slot ma 6 bębnów, ale niektóre pozycje na bębnach są zablokowane na początku. Zablokowane pozycje są odblokowywane przez wylądowanie symboli Scatter i można je w pełni odblokować podczas darmowych obrotów. Zobaczysz także górny i dolny bęben, które będą zawierać bardziej ekscytujące symbole.

Lista funkcji tego automatu jest długa, ale główne funkcje to darmowe spiny, xWays, Reel Split, Transform 'Em', xNudge Wild, Infectious xWays i Grit Girl. Wkrótce wyjaśnimy wszystkie funkcje w łatwy do zrozumienia sposób, więc czytaj dalej.

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Motyw Dzikiego Zachodu i wysokiej jakości grafika

Motyw i wygląd

Podobnie jak w przypadku typowego slotu Nolimit City, motyw jest mocny i mroczny. Ten deweloper zawsze lubił tworzyć automaty, które się wyróżniają i są naprawdę świetne, jeśli chodzi o brutalne i ponure motywy.

Przerażająca historia w tym slocie opowiada o dziewczynie, która jest torturowana i umiera. W końcu zbiera się ekipa, aby wytropić jej zabójcę i postawić go przed wymiarem sprawiedliwości. Podoba nam się sposób, w jaki opowiadają historię poprzez nazwy funkcji i obrazy.

Śnieżne tło z kilkoma drzewami i znakiem ostrzegawczym to idealna sceneria dla tego automatu. Intensywna ścieżka dźwiękowa utrzymuje napięcie i dobrze pasuje do automatu.

Symbole

Wylądowanie 3 lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach od lewej do prawej wystarczy, aby uzyskać wygraną. Wysoko płatnymi symbolami są różne symbole postaci, które wypłacają od 0,85x do 1,75x zakładu za wylądowanie zwycięskiej kombinacji sześciu symboli.

Nisko płatne symbole to symbole kart, które płacą od 0,20x do 0,75x zakładu za wylądowanie sześciu takich samych kombinacji wygrywających.

Symbolem Scatter jest symbol z literą S. Istnieją różne inne symbole, takie jak xWays, które omówiliśmy później w bonusach.

4 symbole Scatter uruchomią rundę bonusową Dead Spins

4 symbole Scatter uruchomią rundę bonusową Dead Spins

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Jak grać na automacie True Grit Redemption?

Oto kroki, aby zagrać w ten slot:

 • Odwiedź jedno z kasyn online, które lubisz.
 • Wyszukaj ten slot i rozpocznij grę.
 • Dostosuj swój zakład, klikając przycisk monety. Można ustawić od 0,20 € do 100 €.
 • Sprawdź tabelę wypłat i ustawienia, aby uzyskać wszystkie szczegóły.
 • Na koniec kliknij przycisk obrotu, aby rozpocząć grę.
 • Możesz także skorzystać z opcji autoodtwarzania.

Ten automat oferuje różną liczbę sposobów na wygraną w każdym obrocie. Posiada kilka funkcji, takich jak darmowe spiny i natychmiastowe nagrody pieniężne, które z pewnością przypadną ci do gustu.

Dead Spins odblokowują wszystkie pozycje i oferują najwyższe sposoby na wygraną

Dead Spins odblokowują wszystkie pozycje i oferują najwyższe sposoby na wygraną

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Wspaniałe funkcje bonusowe

Górny bęben zawiera tylko symbole postaci lub symbole wild. Tylko zwykłe symbole, symbole Wild, symbole Scatter i symbole Grit Girl mogą wylądować na głównych bębnach. Zablokowane obszary otworzą się po przekątnej po wylądowaniu symboli Scatter w następujący sposób:

 1. Jeden symbol Scatter: Odblokowuje pierwsze cztery pozycje
 2. Drugi symbol scatter: Odblokowuje kolejne trzy pozycje
 3. Trzeci symbol scatter: Odblokowuje kolejne dwie pozycje
 4. Czwarty symbol scatter: Odblokowuje ostatnią pozycję

Dolny bęben może zawierać tylko symbole postaci i symbole specjalne. Najbardziej wysunięta na prawo pozycja na dole ma zablokowany mnożnik Sticky Wild.

Funkcja transformacji jokerów

Jeśli symbol pod górnym bębnem pasuje do symbolu na górnym bębnie na tym samym bębnie, oba symbole przekształcą się w symbole Wild.

Funkcja xNudge Wild

xNudge Wild ląduje tylko na dolnych pozycjach bębnów i zawsze przesuwa się, aż stanie się w pełni ułożonym symbolem Wild. Co więcej, jego mnożnik Wild wzrasta o 1 za każde szturchnięcie, a szturchnięcie nad symbolem Wild również zwiększa mnożnik Wild o 1.

Jeśli symbol xNudge Wild nie będzie częścią wygranej, cofnie się do pierwotnej pozycji, a następnie stanie się w pełni widoczny w następnej kaskadzie.

xWays i Infectious xWays

Symbole xWays mogą pojawić się wszędzie z wyjątkiem górnego bębna, podczas gdy Infectious xWays są widoczne tylko w dolnych pozycjach bębna. Symbol xWays ujawni 2 lub 3 pasujące symbole i zwiększy sposoby na wygraną. Symbol Infectious xWays ujawni 2 pasujące symbole , a następnie rozszerzy te same symbole w dowolnym miejscu na bębnach, aby zwiększyć liczbę sposobów na wygraną.

Funkcja podziału bębnów

Symbol Reel Splitmoże wylądować na dolnym bębnie i podwoić wszystkie symbole znajdujące się nad nim na głównym bębnie. Następnie zniknie i spowoduje zapadnięcie się dolnego bębna, aby zrobić miejsce dla nowych symboli. Reel Split podwaja wypłatę symbolu Girt Girl, ale symbol ten nie zostanie podzielony.

Funkcja Transform 'EM

Te specjalne symbole również pojawiają się tylko na dolnych bębnach. Symbol Transform 'em przekształca wszystkie symbole tego samego typu w ten sam symbol. Przekształca więc wszystkie wysoko płatne symbole w ten sam wysoko płatny symbol i wszystkie nisko płatne symbole w ten sam nisko płatny symbol.

Symbol Transform 'em również przekształca się w ten sam symbol i nie wpływa na górny bęben.

Funkcja Grit Girl

Symbol Grit Girl pojawia się na pierwszych czterech bębnach głównego bębna. Gra przyznaje wypłatę po wylądowaniu symboli Grit Girl na co najmniej trzech bębnach w następujący sposób:

 • Symbole Grit Girl na trzech bębnach: 25x zakładu
 • Symbole Grit Girl naczterech bębnach: 500x zakładu

Nawet jeśli Sticky Wild na dolnym bębnie jest zablokowany, pomnoży wartość wygranej z Grit Girl przez jej mnożnik.

Funkcja obrotów tortur

Wylądowanie 3 symboli Scatter uruchomi 8 Torture Spins. Symbole Scatter mogą wylądować tylko na pierwszych czterech bębnach. Jeśli na symbol Scatter ma wpływ podział bębna, przyzna on dodatkowy darmowy obrót za każdą podzieloną część. Ta funkcja odblokowuje wszystkie wcześniej zablokowane pozycje z wyjątkiem Sticky Multiplier Wild.

Jeśli wylądujesz czwarty Scatter, ten bonus zostanie uaktualniony do funkcji Dead Spins. Po uaktualnieniu otrzymujesz 2 dodatkowe obroty i dodatkowy darmowy obrót za każdą podzieloną część Scatter, na którą ma wpływ Reel Split.

Funkcja martwych obrotów

Ta runda bonusowa wymaga uruchomienia 4 symboli Scatter i przyznaje 10 obrotów darmowych. Symbole Scatter podzielone przez symbole podziału przyznają jeden dodatkowy darmowy obrót za każdą część podzielonego symbolu.

W tym bonusie wszystkie pozycje są odblokowane, a odblokowane pozycje pozostają takie do końca bonusu. Ten bonus oferuje więc większą liczbę obrotów i Sticky Wild z mnożnikiem.

Funkcja bonusowa Nolimit

Ta funkcja służy do bezpośredniego zakupu darmowych obrotów. Oto opcje, które oferuje:

 • Torture Spins (96,56% RTP): 69x zakładu
 • Dead Spins (96.91% RTP): 669x zakładu
 • Lucky Draw (96, 81% RTP): 80% szans na uruchomienie Torture Spins i 20% szans na uruchomienie Dead Spins za 189x zakładu.
Sticky Multiplier Wild zwiększa się o 1 za każdą kaskadę

Sticky Multiplier Wild zwiększa się o 1 za każdą kaskadę

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

RTP, wariancja i maksymalna wygrana

True Grit Redemption RTP wynosi 96,11%. RTP jest zbliżony do średniego RTP, ale kupowanie bonusów może zapewnić wyższe zwroty.

Jest to gra o dużej zmienności, podobnie jak większość nowych gier kasynowych z Nolimit City. Radzimy obstawiać niższe zakłady, aby uniknąć szybkiego wyczerpania salda.

Maksymalna wygrana wynosi 20 220x zakładu. Maksymalna wygrana jest wystarczająco wysoka, aby ekscytować każdego, a Dead Spins to najlepszy sposób na jej zdobycie.

Ciesz się mroczną opowieścią z potężnymi funkcjami w slocie True Grit Redemption

Ciesz się mroczną opowieścią z potężnymi funkcjami w slocie True Grit Redemption

StrzałkaarrowPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Czy slot online True Grit Redemption jest tego wart?

Slot True Grit Redemption dostarcza na wszystkich frontach, niezależnie od tego, czy jest to gra podstawowa, czy specjalne bonusy. Ma tak wiele funkcji, że nawet gra podstawowa nigdy nie wydaje się nudna i zawsze istnieje szansa na zdobycie serii dużych wygranych. Podzielone symbole, mnożniki, symbole Wild, kaskady, wygrane Grit Girl, przekształcające się symbole i odblokowywanie zablokowanych bębnów to tylko niektóre z funkcji, które zapewnią ci rozrywkę.

Nolimit City to jedna z naszych ulubionych gier, a głównym tego powodem są bonusy, takie jak Dead Spins. Funkcja, która sprawia, że ogromne wygrane są jeszcze bardziej masywne, to Sticky Multiplier Wild, który może wziąć udział w każdej wygranej podczas Dead Spins. Ponadto możesz łatwo ulepszyć Torture Spins do Dead Spins, lądując dodatkowy Scatter.

Infectious xWays i xNudge Wild to niektóre z funkcji, które można było zobaczyć w innych automatach, ale ich włączenie naprawdę pomaga w grze podstawowej. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najlepszych automatów od Nolimit City, mimo że maksymalna wygrana nie jest tak szalona jak w niektórych innych automatach. Powinieneś wypróbować go w kasynach polecanych przez nas w BETO.

StrzałkaStrzałkaPOWRÓT DO SPISU TREŚCI

Slot True Grit Redemption - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest maksymalna wygrana w slocie online True Grit Redemption? Strzałka Strzałka

Maksymalna wygrana wynosi 20 220-krotność zakładu, a funkcja Dead Spins jest idealną funkcją, aby ją zdobyć.

Jaki jest RTP i zmienność slotu True Grit Redemption? Strzałka Strzałka

Współczynnik RTP w grze wynosi 96,11%, ale należy go sprawdzić przed rozpoczęciem gry, ponieważ kasyna mogą go obniżyć. Wariancja jest wysoka, co nie jest problemem, jeśli weźmie się pod uwagę niesamowite funkcje oferowane przez tę grę.

Czy na automacie True Grit Redemption dostępne są darmowe spiny? Strzałka Strzałka

Tak, wylądowanie 3 lub więcej symboli Scatter zapewnia dwa rodzaje darmowych obrotów, w których odblokowywane są zablokowane pozycje i dostępnych jest więcej sposobów na wygraną. Jeden z darmowych obrotów odblokowuje również Sticky Multiplier Wild dla jeszcze większych wygranych.

Jak działa funkcja Grit Girl w slocie wideo True Grit Redemption? Strzałka Strzałka

Jeśli symbol Grit Girl pojawi się na 3 lub więcej bębnach, otrzymasz wypłatę do 500x zakładu. Grit Girl można zobaczyć tylko na pierwszych czterech bębnach, a jej wypłata jest mnożona przez mnożnik Sticky Wild.

Czy slot True Grit Redemption to oszustwo? Strzałka Strzałka

Nie, True Grit Redemption ani żadne inne gry kasynowe na Nolimit City nie mogą być oszustwem. Nolimit City jest nie tylko licencjonowany przez najlepsze władze, ale cieszy się nieskazitelną reputacją w tej branży. Nie możemy więc wątpić w żaden stworzony przez nich slot.

Czy można zagrać w slot True Grit Redemption za darmo? Strzałka Strzałka

Tak, możesz cieszyć się funkcjami takimi jak Sticky Wilds, xWays, xNudge Wilds, Free Spins i nie tylko, grając w tryb demo automatu True Grit Redemption za darmo tutaj na BETO.