Kasyno online
Darmowe automaty
The Grand
The Grand to najnowszy dodatek firmy Quickspin. Rozpocznij swoją przygodę z zakładami na tym slocie i wybierz się na wycieczkę do USA w czasach jego największej świetności w latach 20-tych.
Nie myśl o The Grand jako o grze. Pomyśl o nim jak o interaktywnej wersji filmów takich jak Wielki Gatsby czy Luksus Art Deco. Dzięki dobremu RTP na poziomie 96,58% będziesz mógł cieszyć się swoimi zakładami, nie martwiąc się o bezpieczeństwo depozytu.
Autor: Jasmin Williams | Ostatnia aktualizacja recenzji: 18 Maj 2024 | Sprawdzenie faktów przez: Kim Birch
Popularne
Nowość
% RTP
Jackpoty
Sposoby na wygraną
Emocje

Kup bonus
Gamble

Jackpoty
Przyzwoity 2,900x jackpot
Wysokiej jakości grafika Quickspin
Wspaniała funkcja darmowych obrotów
Wiele bonusów w grze podstawowej
Płynna rozgrywka i oprawa graficzna
Temat może nie wydawać się interesujący dla niektórych graczy
Producent Quickspin
Zmienność
RTP% 96.58
Rodzaj gry Automaty
Jackpot Nie
Minimalna stawka 0.10
Maksymalna stawka 100.00
Bębny 3
Rzędy 3
Linie wypłat 214
Retro
Bonusowe symbole Gra bonusowa Symbole Scatter Darmowe spiny Wild
Symbole inspirowane kartami w The Grand
Quickspin jest jednym z najlepszych studiów rozwoju w świecie hazardu online i tworzy jedne z najbardziej popularnych i lubianych video slotów.
Unikalną rzeczą w grze The Grand jest jej zmienna struktura rzędów, która zapewnia 214 różnych linii wypłat, mimo że liczba bębnów wynosi tylko 6. Kojąca i muzyczna ścieżka dźwiękowa będzie zawsze grała w tle, tak jak muzyka gra w recepcjach luksusowych hoteli.
Hotele nie są często wykorzystywane przez deweloperów iGaming do czerpania inspiracji przy tworzeniu automatów do gry, a to sprawia, że The Grand jest wyjątkowy i różni się od swoich konkurentów. Tutaj, na BETO, dokładnie przetestowaliśmy i przejrzeliśmy The Grand, a o tym, co o nim myślimy, możesz przeczytać w tej szczegółowej recenzji.
Quickspin stworzył The Grand na platformie HTML5, która jest zaawansowana i pozwala na potężne funkcje. To również dzięki tej zaawansowanej technologicznie platformie możesz cieszyć się slotem na różnych urządzeniach, w tym na małych formach, takich jak tablety i smartfony.
POWRÓT DO SPISU TREŚCI
The Grand ma idealną równowagę między wielkością, blaskiem i przepychem. Tak jak w filmie "Wielki Gatsby", tak i tym razem będziesz miał luksusowe doświadczenie. Lata 20. były naprawdę wspaniałą erą, w której można się pokazać i sprawić, że bogactwo będzie ryczeć, a ten temat został pięknie przedstawiony przez Quickspin projektantów w The Grand.
Ogólne geometryczne wzory i uderzające kolory sztuki i wystroju są kuszące i atrakcyjne, a po rozpoczęciu zakładów w The Grand nie będziesz mógł odejść od ekranów przez chwilę.
Z delikatnym i wyrafinowanym akcentem, złote i błyszczące motywy klasycznego Hollywood są widoczne w różnych wizualizacjach The Grand. Bębny i symbole są zaprojektowane idealnie, aby pasowały do ogólnego tematu i wyglądają niesamowicie. Tło gry The Grand to tło z rozmytych świateł i belek, które pasują do bębnów i dodają specjalnego znaku.
Ponieważ bogactwo i luksus są często związane z jakością, a nie ilością, projektanci Quickspin wykorzystali tę myśl również w symbolach The Grand. Istnieje tylko 6 różnych symboli , które możesz wylądować na bębnach gry. 4 z nich to zwykłe symbole kart, które są częścią prawie każdego tytułu slotowego. Pozostałe dwa symbole to specjalne symbole klejnotów, fioletowy symbol i zielony symbol, które są bardzo cenne i nagradzane.
Wraz z tymi regularnymi symbolami, istnieje również dziki symbol bonusowy, który uruchamia specjalne funkcje, zwiększając potencjał wygranej.
Uruchomienie rundy darmowych spinów w grze The Grand
POWRÓT DO SPISU TREŚCI
Szybko staniesz się ekspertem w grze The Grand, ponieważ jest ona prosta i nie napotkasz żadnych komplikacji podczas obstawiania. Zacznij swoją przygodę z zakładami od ustalenia kwoty zakładu pomiędzy 10c a 100€, co stanowi przyzwoicie szeroki zakres zakładów.
Następnie naciśnij przycisk obrotu, a otrzymasz wypłatę w zależności od rodzaju zwycięskich kombinacji, które pojawią się na bębnach.
Specjalne symbole bonusowe w The Grand, które uruchamiają rundę specjalną
POWRÓT DO SPISU TREŚCI
W The Grand otrzymujesz 3 różne funkcje specjalne gry podstawowej, które mogą być uruchamiane bezpośrednio za każdym razem. Poniżej przedstawiamy funkcje specjalne dostępne w grze podstawowej:
Poza tymi funkcjami gry podstawowej, w grze The Grand dostępna jest również runda darmowych obrotów, którą możesz uruchomić poprzez wylądowanie specjalnych symboli darmowych obrotów. Runda darmowych obrotów w grze The Grand jest wyjątkowo satysfakcjonująca. Podczas tej rundy, 3 funkcje gry podstawowej pozostają aktywne i możesz z nich skorzystać.
Musisz wylądować minimum 3 scattery, aby uruchomić rundę bonusową, która da Ci 6 darmowych spinów. Liczba darmowych obrotów zwiększa się wraz z rosnącą liczbą wylądowanych scatterów i możesz otrzymać do 15 darmowych obrotów.
GRANDomizer to kolejny unikalny bonus The Grand, który aktywuje się, gdy wylądujesz symbolami bonusowymi na 3, 4 i 5 bębnie.
Bębny synchronizują się w unikalnym bonusie The Grand
POWRÓT DO SPISU TREŚCI
RTPGranda wynosi 96,58%, co dobrze mieści się w normie automatów online, a więc jest całkiem zadowalające. Jeśli jesteś fanem video slotów, to z pewnością wiesz, że większość tytułów Quickspin wypada dobrze, jeśli chodzi o RTP.
Zmienność gry The Grand jest równie wysoka jak jej potencjał rozrywkowy, czyli bardzo wysoka, a gra na niej sprawi Ci przyjemność.
Fajne boostery bazowe The Grand
POWRÓT DO SPISU TREŚCI
Z maksymalną wygraną 2,900x wartości zakładu, The Grand jest przyzwoitym slotem z wysokim poziomem wariancji, który daje całkiem wysoki potencjał wygranej.
Grafika w grze The Grand może być uznana za jej najbardziej atrakcyjną cechę, ponieważ została zaprojektowana zgodnie z ogólnym tematem, który opiera się na luksusie i przepychu wysokiej klasy hoteli. Lśniąca grafika jest połączona z równie imponującą ścieżką dźwiękową, która po prostu zanurza Cię w grze.
My tutaj na BETO dokładnie testujemy różne elementy video slotów przed stworzeniem naszych recenzji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, zanim postawisz na nią pieniądze, powinieneś wypróbować slot w darmowej wersji demo, którą mamy dla Ciebie.
Możesz wypróbować darmową wersję również na swoich telefonach komórkowych, ponieważ gra obsługuje wiele urządzeń.
POWRÓT DO SPISU TREŚCI
W grze The Grand możesz wygrać do 2,900x, co jest hojną kwotą jackpota.
The Grand ma 96,58% RTP, co jest nieco wyższe niż średnia dla innych podobnych tytułów iGaming. Wariancja w grze The Grand jest bardzo wysoka, zapewniając mocną i wybuchową rozgrywkę.
Tak, możesz wygrać darmowe spiny w The Grand, ponieważ istnieje nagradzająca runda bonusowa. Możesz ją uruchomić poprzez wylądowanie 3 lub więcej symboli scatter. Runda darmowych spinów w The Grand może dać Ci do 15 darmowych spinów.
Wraz z rundą darmowych obrotów, w The Grand znajdują się 3 różne funkcje bonusowe gry podstawowej, w tym Random Reels, Nudge Reels i Synchronized Reels.
Tak, możesz wypróbować The Grand za darmo, bez ryzykowania pieniędzy. Mamy wersję demonstracyjną gry tutaj na BETO, więc możesz dokładnie przetestować The Grand przed rozpoczęciem gry.
Newsletter BETOBETO Slots | Tower Business Centre, 2nd floor | Swatar BKR 4013 | Malta | +356 2144 2245
Copyright 1999 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.