MENU

Automat Terminator 2 - Darmowa gra i recenzje (2023)

Kliknij tutaj, aby zagrać

Terminator 2 od Microgaming

Gra na prawdziwe pieniądze? – Wybierz bonus

Recenzja Terminator 2

Terminator 2

SlotTerminator 2 oparty jest na jednym z najsłynniejszych hitów akcji z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem.

Arnold powiedział: "I will be back" i stało się to jedną z najbardziej ikonicznych linii w historii kina. Microgaming dotrzymał obietnicy Arnolda, wydając zremasterowaną wersję slotu Terminator 2 w 2021 roku, podczas gdy oryginał został wydany w 2014 roku.

Dzięki zabawnym animacjom i potężnym funkcjom, takim jak darmowe spiny z 1024 sposobami na wygraną, masz gwarancję, że będziesz cieszyć się tym slotem nawet po kilku latach od wydania oryginału.

Przeczytaj tę recenzję slotu Terminator 2, aby dowiedzieć się o nim wszystkiego.


Data wydania: 05.06.2014
Zmienność
Maks. wygrana: X

Autor: Kim Birch | Ostatnia aktualizacja recenzji: 24 Lipiec 2023 | Sprawdzenie faktów przez: Jasmin Williams

CERTIFIED CERTIFIED
Kim Birch wygrywała i przegrywała z najlepszymi zawodowcami pokerowymi na całym świecie. Oprócz tego, że jest ekspertem w dziedzinie pokera i blackjacka, Kim opublikował również 3 książki. O Kim Birch

Funkcje automatu

Kup bonus

Kup bonus

Gamble

Gamble

Jackpoty

Jackpoty

Popularne

Nowość

% RTP

Jackpoty

Sposoby na wygraną

Emocje

Zalety

Maksymalna wygrana w wysokości 2,933-krotności zakładu

Obroty darmowe z dodatkowym rzędem i symbolem transformacji

Tryb wizji T-800

Tryb Hot w obrotach darmowych

Legendarny motyw Terminator 2

Wady

Brak ponownych uruchomień darmowych obrotów

Fakty o automacie

Producent Microgaming

Zmienność

RTP% 96.62

Rodzaj gry Automaty

Jackpot Nie


Geekowskie szczegóły

Minimalna stawka 0.30

Maksymalna stawka 30.00

Bębny 5

Rzędy 3

Tematyka gry

Podróżnik w czasie Film


Funkcje gry

Zmieniające się bębny Symbol Swap Symbol Mystery Symbole Scatter Darmowe spiny


Postacie

Roboty


Kasyno

Kolory kart


Ciesz się dużymi wygranymi dzięki zabawnym klipom

Ciesz się dużymi wygranymi dzięki zabawnym klipom

Witamy na stronie Terminator 2 Automat do gry

Przebojowy film zasługuje na przebojowy slot i Microgaming dał nam dokładnie to. Główni aktorzy i sceny z filmu zapewniają autentyczne wrażenia. Ten slot zapewni ci duże wygrane dzięki 243 sposobom na wygraną, które zostaną rozszerzone do 1024 w rundzie promocyjnej darmowych spinów.

Seria Terminator to jedna z najbardziej legendarnych serii filmowych wszech czasów. Arnold jest rozpoznawany na całym świecie dzięki filmom Terminator, a ocena 8,5 Terminator 2 na IMDB pokazuje, jak dobry jest. Wkrótce przekonamy się, jak dobry jest ten slot w porównaniu z filmem.

Oczywiście wszystkie postacie, które chcesz zobaczyć, są w tym slocie. Nawet ci, którzy nie widzieli filmu, będą cieszyć się funkcjami i rozgrywką. Microgaming jest jednym z najpopularniejszych twórców automatów online nie bez powodu: ich genialna praca.

Ten slot ma 5 bębnów, 3 rzędy i 243 sposoby na wygraną w podstawowym slocie. Tryb T-800 Vision Mode i darmowe spiny ułatwiają zdobycie ogromnych wygranych. Tryb T-800 Vision Mode zamieni nie wygrywający obrót w wygraną, celując w określone symbole i przyznając dużą wygraną. Darmowe obroty odpowiadają wysokim standardom wyznaczonym przez filmy Terminator, ponieważ mają transformujące symbole i dodatkowy rząd. Specjalny tryb Hot Mode zapewniający maksymalne wygrane można również zobaczyć w specjalnym bonusie.

Wkrótce poznamy funkcje bonusowe, ale najpierw przyjrzyjmy się grafice i motywowi.

Wideo: Automat Terminator 2 - Darmowa gra i recenzje (2023)

Gra w slot Terminator 2

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Temat Terminator z potężną grafiką

Poświęcili wiele uwagi projektowi tego slotu, ponieważ możesz cieszyć się ciemnoniebieskim i czarnym tłem z metalicznym wzorem. Tło wygląda jak maszyna i to nie byle jaka maszyna, ale terminator. Jest to unikalny motyw, którego nie znajdziesz w żadnym innym slocie.

Główne postacie z filmu, w tym Sarah Connor, John Connor, terminator i T-1000, pojawiają się na bębnach. Kiedy są częścią wygrywającej kombinacji, odtwarzany jest klip z filmu. Ekscytującą częścią jest to, że mają kilka klipów z filmu, co dodaje radości z kręcenia bębnami.

Muzyka w tle jest gładka i przyjemna i dobrze pasuje do tego slotu. Możesz cieszyć się epicką muzyką, kiedy wygrywasz, aby uczynić wygraną bardziej znaczącą. Ogólnie rzecz biorąc, projekt i temat są wysokiej jakości, czego oczekujemy od Microgaming.

Ciesz się motywem Terminatora 2 z postaciami z filmu

Ciesz się motywem Terminatora 2 z postaciami z filmu

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Podstawy gry

W tej części wyjaśnimy jak prawidłowo grać w ten slot. Zacznijmy od początku.

 • Biały przycisk z zakrzywioną strzałką to przycisk spin , który służy do kręcenia bębnami.
 • Trzy zakrzywione strzałki, które tworzą koło nad przyciskiem spin reprezentują przycisk autoplay. Możesz wykonywać obroty na autopilocie w zakresie od 10 do 100, ale nie możesz ustawić żadnych limitów strat ani wygranych.
 • Poniżej przycisku spin znajduje się przycisk błyskawicy, który może być użyty do włączenia szybkiego obrotu.
 • Przycisk monety na dole po prawej stronie może być użyty do wyboru kwoty zakładu. Jest tam suwak do ustawienia zakładu w zakresie od €0.30 do €30. Istnieją pewne ustawienia wstępne zakładu, które można wykorzystać, a także można nacisnąć przycisk max bet, aby postawić maksymalną kwotę (30 €).
 • Wreszcie, przycisk menu w prawym górnym rogu może być użyty do uzyskania informacji o slocie i włączenia lub wyłączenia dźwięku. Jeśli chcesz uzyskać przegląd funkcji, kliknij na przycisk "i". Jeśli chcesz uzyskać dostęp do pomocy, kliknij na przycisk ze znakiem zapytania.
Ciesz się scenami z filmu podczas darmowych spinów w slocie Terminator 2 online

Ciesz się scenami z filmu podczas darmowych spinów w slocie Terminator 2 online

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Jak podbić slot Terminator 2

Wygranazostanie wypłacona, gdy tylko pojawią się 3 lub więcej pasujące symbole od lewej do prawej. Ponieważ nie ma stałych linii wypłat, będziesz mógł skorzystać z 243 sposobów na wygraną w grze podstawowej i 1024 sposobów na wygraną w darmowych obrotach.

Aby zdobyć wygraną, wystarczy, że w dowolnym miejscu pojawią się 2 lub więcej symbole scatter, a scatter to symbol o najwyższej wypłacie, który za trafienie kombinacji pięciu takich samych symboli wypłaci Ci 100x Twojego zakładu. T2 to drugi najwyżej opłacany symbol, który daje wypłatę w wysokości 50x zakładu za trafienie kombinacji pięciu kart.

Poniżej przedstawiono wypłaty z pozostałych symboli za trafienie kombinacji pięciu kart.

 • Terminator: 26,66x Twój zakład
 • John Connor: 16.66x Twojego zakładu
 • T-1000: 13,33x Twojego zakładu
 • Sarah Connor: 10x Twojego zakładu
 • T-800: 6.66x Twojego zakładu
 • Symbole kart: 1.66x do 3.33x Twojego zakładu
Dodatkowy rząd jest dodany podczas darmowych obrotów, aby dać Ci 1024 sposoby na wygraną

Dodatkowy rząd jest dodany podczas darmowych obrotów, aby dać Ci 1024 sposoby na wygraną

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Dominujące funkcje bonusowe, które gwarantują ogromne wygrane

Jest to jeden ze slotów z prostymi, ale potężnymi funkcjami bonusowymi. Poznajmy je teraz.

Tryb Widzenia T-800

Ta funkcja jest uruchamiana losowo po nie wygrywającym spinie. Symbole Terminatora, Johna Connora, T-1000, Sarah Connor i T-800 na bębnach zostaną namierzone przez wizję T-800. Symbole te wypłacą bonusową kwotę wygranej, a kwota wygranej symbolu T-1000 będzie najwyższa.

Największą zaletą trybu T-800 Vision jest to, że pozwala on na uruchomienie darmowych spinów poprzez posiadanie tylko 1 Scattera na bębnach. Uwielbiamy tę funkcję, ponieważ daje ona szansę na przekształcenie przegranego spinu w ogromną wygraną obejmującą wypłaty pieniężne i darmowe spiny.

Darmowe spiny

Symbol rozproszenia Orb jest kluczem do uruchomienia darmowych obrotów. Wszystko, co musisz zrobić, to wylądować 3 lub więcej Scatterów lub 1 Scatter podczas trybu T-800 Vision, aby uruchomić 10 darmowych spinów.

Darmowe obroty mają dodatkowy rząd, który rozszerzy sposoby na wygraną do 1024. Możesz uzyskać maksymalną wygraną tylko podczas darmowych obrotów, ponieważ dodatkowy rząd jest widoczny tylko podczas darmowych obrotów. Kolejną dużą zaletą darmowych obrotów jest to, że symbol T-1000 przekształca się w inne symbole, aby zapewnić Ci największe możliwe wygrane.

Darmowe obroty mają również tryb Hot Mode, który jest uruchamiany losowo. Podczas trybu Hot Mode będziesz często otrzymywał wygrane, ale musisz mieć wyjątkowe szczęście, aby go uruchomić. Jedynym problemem z darmowymi spinami jest to, że nie mogą być one ponownie uruchomione.

Ciesz się przyzwoitymi wygranymi nawet w podstawowym slocie Terminator 2

Ciesz się przyzwoitymi wygranymi nawet w podstawowym slocie Terminator 2

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

RTP, wariancja i maksymalna wygrana

RTP tego slotu wynosi 96,62%, co jest na tyle dobre, że może wywołać u każdego ekscytację. Jest to niewątpliwie lepsze niż średnie RTP wynoszące 96%.

Wariancja jest średnia, więc możesz często widzieć wygrane i cieszyć się dużymi wygranymi od czasu do czasu.

Maksymalna wygrana to 2,933x Twojego zakładu, co jest świetne jak na slot o średniej wariancji. Pamiętaj, że możesz zdobyć tę maksymalną wygraną tylko podczas darmowych spinów.

Tryb Wizji T-800, darmowe spiny i symbol transformacji są gotowe, aby dać Ci duże wygrane.

Tryb Wizji T-800, darmowe spiny i symbol transformacji są gotowe, aby dać Ci duże wygrane.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Czy Terminator 2 Online Slot jest tego wart?

Niema wątpliwości w naszych umysłach, że slot Terminator 2 jest tak samo wspaniały jak film, na którym jest oparty. Terminator po raz pierwszy pojawił się w 2014 roku i zachwycił graczy swoim tematem i unikalnymi funkcjami. Zremasterowana wersja bierze oryginał i czyni go jeszcze bardziej ikonicznym.

Tryb wizji T-800 mile zaskoczy Cię podczas podstawowego slotu. Jednak darmowe spiny to funkcja, po którą powinieneś sięgnąć. Darmowe spiny nie tylko odblokowują pełny potencjał tego slotu, ale także pozwalają cieszyć się symbolami T-1000, które przekształcają się, aby dać Ci największe wygrane.

Darmowe spiny Hot Mode są rzadkie, ale gwarantują duże wygrane. Sceny z filmu dodają dodatkowej pikanterii potrzebnej do uzupełnienia tematu tego slotu. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najlepszych slotów stworzonych na podstawie znanego filmu. Polecamy więc dać automatowi Terminator 2 spin.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Terminator 2 Slot - FAQ

Jak wysoka jest maksymalna wygrana w slocie wideo Terminator 2?

Maksymalna wygrana wynosi 2,933-krotność zakładu lub 88 000 €, co jest świetnym wynikiem, biorąc pod uwagę wariancję tego automatu.

Jak wysoki jest RTP i wariancja automatu online Terminator 2?

RTP tego automatu wynosi 96,62%, a wariancja jest średnia. Jest to dobra kombinacja, ponieważ gwarantuje, że nie stracisz zbyt wiele i będziesz mógł cieszyć się rozrywką.

Jak działa tryb wizyjny T-800?

Jest on uruchamiany losowo i zapewnia nagrodę pieniężną za wszystkie wysoko płatne symbole obecne na bębnach. Umożliwia także uruchomienie darmowych obrotów, jeśli na bębnach znajduje się tylko 1 symbol Scatter.

Czy w slocie Terminator 2 dostępne są darmowe spiny?

Tak, możesz cieszyć się 10 darmowymi obrotami, trafiając co najmniej 3 symbole Scatter lub uruchamiając je w trybie wizji T-800. Darmowe obroty mają 1024 sposoby na wygraną, a symbole T-1000 przekształcają się w inne symbole, zapewniając duże wygrane podczas darmowych obrotów.

Czy to oficjalny automat do gry Terminator 2?

Tak, to jest oficjalny slot oparty na Terminator 2: Judgement Day. Podczas rozgrywki zobaczysz krótkie klipy filmowe.

Czy mogę grać na slocie Terminator 2 za darmo?

Tak! Możesz wypróbować darmową wersję na dowolnym urządzeniu tutaj w BETO.