MENU

Automat Dynamite Fruits - Darmowa gra i recenzje (2023)

Kliknij tutaj, aby zagrać

Dynamite Fruits od GameArt

Gra na prawdziwe pieniądze? – Wybierz bonus

Recenzja Dynamite Fruits

Dynamite Fruits

GameArt stworzył fascynujący tytuł iGaming, Dynamite Fruits, który działa na klasycznej 5-bębnowej 4-rzędowej siatce do gry. Wygrane Pay Anywhere Scatter dają wspaniałe wypłaty, a Ty z przyjemnością wylądujesz na nagradzających symbolach Wild.

Funkcja hazardu dodaje ognistego twistu do Twojej sesji obrotowej, a 40 różnych stałych linii wypłat sprawi, że nie będziesz miał trudności z wygraną. Animacje w Dynamite Fruits są bardzo płynne, a bębny wyglądają jak prawdziwe.


Data wydania: 07.09.2021
Zmienność
Maks. wygrana: X1000

Autor: Jasmin ⚡ Miss Volatile | Ostatnia aktualizacja recenzji: 17 Aug 2022

Funkcje automatu

Kup bonus

Kup bonus

Gamble

Gamble

Jackpoty

Jackpoty

Popularne

Nowość

% RTP

Jackpoty

Sposoby na wygraną

Emocje

Zalety

Szeroki zakres zakładów

Niska wariancja

Klasyczny projekt

Doskonała ścieżka dźwiękowa

Płynne animacje

Wady

Ograniczone dopalacze

Niski Jackpot

Fakty o automacie

Producent GameArt

Zmienność

RTP% 96.16

Rodzaj gry Automaty

Jackpot Tak


Geekowskie szczegóły

Minimalna stawka 0.40

Maksymalna stawka 200.00

Bębny 5

Rzędy 4

Tematyka gry

Owoce Styl klasyczny


Funkcje gry

Ryzyko/Gamble Symbole Scatter Wild


Pyszne owoce w Dynamite Fruits

Pyszne owoce w Dynamite Fruits

Witamy w Dynamite Fruits

Automaty wstylu hybrydowym stają się dość popularne, a te odpowiednio zbalansowane tytuły oferują Ci zabawę klasycznych mechanicznych slotów, jak również wysokiej klasy nowoczesne tytuły. Dynamite Fruits to najnowszy dodatek GameArt w segmencie hybrydowym i musimy przyznać, że projektant iGaming wykonał całkiem niezłą robotę.

Dynamite Fruits opiera się na strukturze siatki 5x4, która jest dość standardowa i była używana w wielu mechanicznych grach slotowych. Kolejnym klasycznym elementem zastosowanym w Dynamite Fruits jest wybór symboli. Znajdziesz tu wiele soczystych owoców , takich jak wiśnie, arbuzy, śliwki, cytryny i winogrona.

Potężne funkcje bonusowe są wbudowane w rozgrywkę, aby dać Twojej sesji wybuchowego kopa. Animacje są bardzo płynne i gładkie, a grafika i design na pewno Ci się spodobają.

Przeczytaj naszą szczegółową recenzję tutaj na BETO , aby zrozumieć Dynamite Fruits w szczegółach. Dla Twojej wygody przeanalizowaliśmy różne aspekty gry.

Wideo: Automat Dynamite Fruits - Darmowa gra i recenzje (2023)

Przykładowy gameplay Dynamite Fruits

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Klasyczne wzornictwo, motywy i symbole

Temat i projekt

Dynamite Fruits opiera się na temacie inspirowanym owocami, a Ty wkroczysz do soczystego świata, jak tylko uruchomisz automat. Plansza do gry jest prosto zaprojektowana, a obramowania mają drewniane wykończenie.

Tło to ogromna zielona tapeta z licznymi czterolistnymi koniczynami. Masz wrażenie, że patrzysz przez zieloną soczewkę arbuza. Atrakcyjne logo Dynamite Fruits jest umieszczone nad siatką do gry i doskonale pasuje do symboli.

Symbole

Jak wspomniano powyżej, w grze wykorzystywane są klasyczne symbole oparte na owocach. Podczas sesji obrotowej otrzymasz winogrona, śliwki, arbuzy, cytryny, melony i pomarańcze, wraz z kilkoma klasycznymi symbolami, takimi jak dzwonki.

Specjalne symboleWild są reprezentowane przez czerwone 7. Te jokery zastępują wszystkie regularne symbole z wyjątkiem scatterów. Symbole gwiazd w kolorze fioletowym oznaczają symbole scatter. Te gwiazdy są również najlepszym nagradzanym symbolem w grze, dającym 500-krotną wypłatę.

Dobre wypłaty w Dynamite Fruits

Dobre wypłaty w Dynamite Fruits

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Dynamite Fruits - Jak grać

Działanie Dynamite Fruits różni się nieco od innych podobnych automatów w swojej kategorii. Nie ma jednak powodów do obaw, a w grze nie ma nic zdradliwego. Chcemy, abyś był w pełni przygotowany, zanim rozpoczniesz swoją przygodę z zarabianiem pieniędzy na tym hybrydowym tytule iGaming.

Oto kilka punktów, które mogą Ci pomóc:

  • Powinieneś rozpocząć swoją sesję od przeglądania opcji. To da Ci ogólny pogląd na różne rzeczy, które możesz zmienić w grze, aby dostosować rozgrywkę do swoich upodobań i preferencji.
  • Naciśnij przycisk "i" w lewym dolnym rogu, aby otworzyć tabelę wypłat gry. Tabela ta dostarczy Ci informacji na temat różnych kombinacji, które możesz wylosować i ich wypłat.
  • Naciśnij znak zapytania i przeczytaj zasady, aby uzyskać więcej informacji.
  • W miarę postępów w grze zmieniajstawkę. Możesz ustawić dowolną kwotę zakładu pomiędzy wartościami monet od 0.01 do 5. To da Ci szeroki ogólny zakres zakładów i możesz łatwo ustawić dowolną stawkę, z którą czujesz się komfortowo.
  • Ustal sal do gry przed rozpoczęciem sesji, i utrzymuj swoje saldo i budżet. Ćwicz swoją samokontrolę. Każdy gracz musi znać swoje granice i wiedzieć, kiedy przestać, gdy jest jeszcze zabawnie i rozrywkowo.
Ogniste dzwony, czerwone siódemki i jokery

Ogniste dzwony, czerwone siódemki i jokery

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Wybuchowe funkcje bonusowe

Dynamite Fruits nie posiada dużej ilości funkcji specjalnych i Boosterów. Głównym modyfikatorem, który otrzymujemy w slocie jest funkcja Gamble.

Opcja Gamble pozwala Ci postawić swoją wygraną na szali, aby mieć szansę na podwojenie wypłaty. Za każdym razem, gdy podczas gry wylądujesz zwycięskim combo, będziesz miał szansę postawić te pieniądze ponownie na szali. Kiedy zdecydujesz się postawić wygraną na szali, na specjalnym ekranie pojawi się zakryta karta i będziesz musiał wybrać pomiędzy kolorem czerwonym a czarnym. Jeśli wytypujesz właściwy kolor, otrzymasz podwójną wypłatę. Możesz obstawić swoje wygrane do 5 razy z rzędu.

Używaj bonusu Gamble z rozwagą. Użyj tego modyfikatora, jeśli masz trochę wolnych pieniędzy, na których utratę możesz sobie pozwolić.

W grze otrzymasz dwa specjalne symbole. Jak już wspomniano, symbole Wild są oznaczone czerwonymi siódemkami, a ikony Scatter są reprezentowane przez fioletowe gwiazdy. Zwróć więc uwagę na te pomocne gwiazdki, ponieważ dają one najlepsze wypłaty w grze.

Granie na wygrane w Dynamite Fruits

Granie na wygrane w Dynamite Fruits

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Wariancja i RTP - Dynamite Fruits

Dynamite Fruits to slot internetowy o niskiej wariancji. Nie ma tu zbyt wiele czekania. Otrzymasz mnóstwo mniejszych i regularnych wygranych.

Jeśli chodzi o RTP, Dynamite Fruits wypada lepiej niż średnia w branży, możesz spodziewać się wypłat na poziomie około 96,16%. Średnie RTP podobnych slotów wynosi 96%.

Slot Dynamite Fruits - Symbole wild - czerwona siódemka

Slot Dynamite Fruits - Symbole wild - czerwona siódemka

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Dynamite Fruits - werdykt końcowy

Dynamite Fruits jest niepodobna do większości innych gier, które znajdziesz w miejscach iGaming. Gra oparta jest na klasycznym temacie inspirowanym owocami, który przeniesie Cię w czasie do świata Jednorękich Bandytów.

Boostery są zbalansowane tak, aby dobrze komponowały się z klasycznym tematem. Spodobają Ci się klasyczne symbole scatter, które mogą dać Ci wysokie wypłaty, a jokerypojawiają się co jakiś czas, aby pomóc Ci w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Główną atrakcją Dynamite Fruits jest funkcja Gamble, w której możesz postawić na szali swoje wygrane, aby mieć szansę na podwójną wygraną.

Gra pozwala Ci na obstawienie wygranej aż do 5 razy z rzędu, co jest całkiem fajne, ale pamiętaj o zachowaniu ostrożności, bo możesz też stracić wszystko.

Animacje podczas rozgrywki są bardzo płynne i z pewnością spodoba Ci się sposób, w jaki różne elementy graficzne zostały zaprojektowane, aby dać Ci mechaniczny wygląd i odczucia.

Dla Twojej wygody, mamy darmową wersję Dynamite Fruits na BETO.

POWRÓT DO SPISU TREŚCI

Najczęściej zadawane pytania - Dynamite Fruits

Jaka jest największa wygrana, którą mogę zdobyć w Dynamite Fruits w jednym obrocie?

Możesz otrzymać wypłatę do 1000x wartości swojej stawki.

Jakie jest RTP i Variance w Dynamite Fruits?

Dynamite Fruits to gra kasynowa o niskiej wariancji z RTP na poziomie 96,16%.

Czy Dynamite Fruits posiada rundę Free Spins?

Nie, w Dynamite Fruits nie ma darmowych spinów. Po wygranej otrzymasz bonusy takie jak scattery, jokery i funkcję gamble opartą na kartach.

Czy mogę zagrać w Dynamite Fruits za darmo, aby go przetestować?

Tak, możesz zagrać w Dynamite Fruits bez płacenia prawdziwych pieniędzy. Wersja demo Dynamite Fruits jest dostępna na stronie BETO. Użyj jej, aby przetestować grę.